استاندار کرمانشاه با صدور پیامی انتخاب ۲ عضو مجمع نمایندگان استان به عنوان دبیر هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی را تبریک گفت. 

پیام تبریک استاندار کرمانشاه به ۲ نماینده استان در مجلس

 

استاندار کرمانشاه با صدور پیامی انتخاب ۲ عضو مجمع نمایندگان استان به عنوان دبیر هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی را تبریک گفت.

مشروح پیام محمدطیب صحرایی بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

به گزارش خبرنگار فر نیوز (مسعود دریابار)عروج ملکوتی حضرت آیت الله دکتر رئیسی، سیدالشهدای خدمت و همراهان محترم ایشان در حادثه سقوط بالگرد، یک ضایعه و غم بزرگ برای ملت و کشور بود اما همانگونه که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند، هیچ اختلالی در امورات کشور و خدمت‌رسانی به ملت شریف پیش نیامد و رویدادهای مهمی مانند دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی بدون هیچگونه تاخیری شروع بکار کرد و در اولین گام، اعضای هیات رئیسه خود را شناخت که بحمدالله ۲ منتخب آن از نمایندگان شریف استان هستند.

بدین وسیله انتخاب شایسته دکتر مجتبی بخشی پور، نماینده مردم شریف اسلام آباد غرب و دالاهو و دکتر محمد رشیدی، نماینده مردم شریف کرمانشاه را به عنوان «دبیر هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی» که نشان از شایستگی، توانمندی و سوابق ارزشمند ایشان در خانه ملت است، صمیمانه تبریک عرض می‌کنم.

رجا واثق دارم که مجمع نمایندگان استان با تداوم مسیر شهیدان خدمت با اطاعت از ولی معظم فقیه و در پیگیری دغدغه‌های مردم و با همدلی، هم افزایی و برادری، می‌توانند در کمک به پیشرفت، عمران و آبادانی کشور و استان گام‌های بزرگی بردارند و به فرموده رهبر معظم انقلاب، آرامش‌بخش و امیدآفرین باشند.

در پایان برای همه خدمتگزاران صدیق و انقلابی استان و کشور از درگاه خداوند متعال، سربلندی و توفیق روزافزون مسالت دارم.