استاندار کرمانشاه مانند یک نماینده برای توسعه اورامانات تلاش
کرده است
استاندار کرمانشاه مانند یک نماینده برای توسعه اورامانات تلاش
کرده است

سرویس کرمانشاه _ شهاب نادری نماینده دوره دهم اورامانات در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با کردپرس با انتقاد از نادیده گرفتن خدمات نظام جمهوری اسلامی در منطقه اورامانات اظهار داشت: استاندار کرمانشاه به عنوان نماینده عالی دولت در استان، مانند یک نماینده برای توسعه اورامانات تلاش کرده است و نادیده گرفتن خدمات وی در […]

استاندار کرمانشاه مانند یک نماینده برای توسعه اورامانات تلاش کرده است

سرویس کرمانشاه _ شهاب نادری نماینده دوره دهم اورامانات در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با کردپرس با انتقاد از نادیده گرفتن خدمات نظام جمهوری اسلامی در منطقه اورامانات اظهار داشت: استاندار کرمانشاه به عنوان نماینده عالی دولت در استان، مانند یک نماینده برای توسعه اورامانات تلاش کرده است و نادیده گرفتن خدمات وی در دوران بحران زلزله، پرونده ثبت جهانی اورامانات، رسمی شدن مرزها عین بی انصافی است.

به گزارش خبرنگار کردپرس، نادری در ادامه عنوان کرد: در دوران نمایندگی بنده هیچ استانداری در کشور به اندازه آقای بازوند فعال، تلاشگر و پیگیر کارها نبود و در جریان زلزله نیز همه شاهد بودیم که به شکل شبانه روزی برای بازسازی ویرانی های منطقه زحمت کشید و در شرایط عادی هم مانند دوران بحران تلاش کرده و انکار این زحمات، بی انصافی است.

نماینده دوره دهم اورامانات در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در این سال ها هر طرح عمرانی و اقتصادی مربوط به منطقه اورامانات که در دستور کار قرار گرفته است مهندس بازوند همانند یک نماینده پای کار بوده و در واقع اورامانات همزمان دو نماینده داشته است.

وی افزود: در زمینه ثبت جهانی اورامانات که یک پروژه بزرگ ملی و در سطح جهانی است، اگر همکاری های استاندار کرمانشاه، حمایت ماموستا ملا قادر قادری، میراث فرهنگی و … نبود، هرگز انجام نمی گرفت.

نماینده ادوار اورامانات با تاکید بر اینکه استاندار کرمانشاه در زمینه توسعه جاده‌های اورامانات خیلی زحمت کشید در ادامه عنوان کرد: در شرایطی که پروژه های عمرانی در همه جای کشور با مشکل مواجه هستند، عملیات اجرایی تونل بسیار مهم سیاه طاهر آغاز شده و اجرای آن طبق برنامه ریزی های صورت گرفته، درحال انجام است.

 وی افزود: طرح چهار بانده شدن جاده قزانچی به اورامانات در همان دوران نمایندگی بنده و با همکاری استاندار کرمانشاه مصوب شد و ایشان برای دریافت مجوز ماده ۲۳ این طرح از سازمان برنامه و بودجه و دیگر مجموعه ها مانند راه سازی و حمل و نقل جاده ای زحمات زیادی کشیدند.

نادری در ادامه سخنانش اظهار داشت: ماموستا ملاقادر قادری از سال ها قبل در زمینه لزوم برقراری تردد مسافری از مرز شوشمی تاکیدات بسیاری داشته اند و استاندار کرمانشاه دو مرتبه در زمینه موضوع مسافری شدن مرزهای شوشمی و شیخ صله همراه با ما به عراق سفر کردند و این خیلی بی انصافی است که بگوئیم کاری در این حوزه انجام نشده است.

وی در بخش دیگری از سخنانش عنوان کرد: در طول دوران نمایندگی همیشه از نصیحت ها و راهکارهای ماموستا ملاقادر قادری برای توسعه و آبادانی منطقه استفاده می کردیم و ایشان در زمینه حمایت از پرونده ثبت جهانی اورامانات واقعا سنگ تمام گذاشتند. همچنین از توصیه های دلسوزانه ائمه جماعات، فرهنگیان و معتمدین منطقه نیز استفاده می کردیم.

این نماینده ادوار اورامانات در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: بسیار خوشحالم که در دوران مدیریت یک استاندار جهادی مانند مهندس بازوند، نماینده اورامانات بودم و توانستیم با همکاری یکدیگر کارهای بزرگی را برای توسعه منطقه انجام دهیم.

نادری ادامه داد: در دوران نمایندگی بنده آقای بازوند حتی در روزهای جمعه هم که روز استراحت و متعلق به خانواده است در سفر به نقاط مرزی مانند شوشمی، شیخ صله، نوسود و نودشه با ما و دیگر مسئولین همراه بودند و منشاء خدمات بسیاری برای منطقه بودند و هیچگاه زحمات ایشان در ذهن ها فراموش نخواهد شد.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
با فوت یک کرمانشاهی دیگر شمار جان باختگان کرونا در استان بهیک هزارو۴۴۹ نفر رسید