استفاده از نظرات نوجوانان در مدیریت شهر کارساز است

استفاده از نظرات نوجوانان در مدیریت شهر کارساز است

مدیر منطقه دو شهرداری اصفهان با اشاره به برگزاری جلسه شورای مشورتی نوجوانان در این منطقه گفت: شناخت نیازهای کودکان و نوجوانان و استفاده از نظرات آن‌ها در مدیریت شهر کارساز است.

محمدرضا طبیبی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با اشاره به برگزاری دومین سلسله نشست‌های شورای مشورتی نوجوانان منطقه دو شهرداری اصفهان اظهار کرد: این نشست با روز دانش‌آموز تقارن پیدا کرد و نظرات آن‌ها بسیار فراتر از انتظارات بود؛ دغدغه‌مندی نوجوانان برای آینده بسیار قابل توجه است که امیدوارم این روحیه همیشه پابرجا بماند و بتوان از این نظرات در مدیریت شهر استفاده کرد.

مدیر منطقه دو شهرداری اصفهان با اشاره به ضرورت، اهداف و چشم‌انداز تشکیل شورای مشورتی و استفاده از نظرات نوجوانان در مدیریت شهر خاطرنشان کرد: معتقدم باید از دیدگاه‌ها و نظرات این قشر به‌ویژه در عرصه فرهنگ و هنر بیشتر استفاده کرد.

استفاده از نظرات نوجوانان در مدیریت شهر کارساز است

وی ادامه داد: خوشبختانه فرهنگسراهای منطقه دو شهرداری اصفهان در برگزاری جلسات دوره‌ای شورای مشورتی نوجوانان فعال بوده و نظرات، دیدگاه‌ها و خواسته‌های نوجوانان در هرچه بهتر شدن برنامه‌های فرهنگی محلات منطقه و مشارکت در مدیریت شهری تأثیرگذار بوده است.

طبیبی ادامه داد: این جلسات فرصت مناسبی برای نوجوانان است که بتوانند قابلیت‌ها و توانایی‌های خود را به منصه ظهور برسانند و با هم‌افزایی بیشتر با مدیریت فرهنگی و هنری، به بر طرف شدن نیازهای خود کمک کنند.

وی گفت: معتقدم ضرورت شناخت نیازهای کودکان و نوجوانان با مشارکت و لحاظ کردن نظرات آن‌ها می‌تواند در فرایند برنامه‌ریزی شهری بسیار کارساز باشد.

استفاده از نظرات نوجوانان در مدیریت شهر کارساز است

به گزارش ایمنا، در نشست شورای مشورتی نوجوانان منطقه دو شهرداری اصفهان، مطالبات برگزاری جشن‌های مناسبتی، مسابقات فکری، ورزشی، اردوهای فرهنگی، مشاوره تحصیلی در فرهنگسراها، احداث سرویس بهداشتی در بعضی پارک‌های محلات، بهسازی تجهیزات مدارس، توسعه زمین ورزشی، تأمین تجهیزات مراکز فرهنگی محلات از سوی اعضا مطرح شد و از نوجوانان تقدیر به‌عمل آمد.

کد خبر 701592