استقلالی‌ها گرگ بالان دیده هستند/ استقلال هماهنگ؛ سپاهان پر زورتر

ایسنا/اصفهان بازیکن دهه ۸۰ تیم‌های استقلال و سپاهان گفت: سپاهان با ثبات مدیریتی توانسته ثبات را به تیم منتقل کند، اما استقلال چند وقتی است که‌ این ثبات را نداشته، از لحاظ فنی آماده است، اما از لحاظ مدیریت داستان فرق دارد.

داوود سیدعباسی در گفت‌وگو با ایسنا، پیش از رویارویی تیم‌های سپاهان و استقلال در هفته سوم لیگ‌برتر در ورزشگاه نقش‌جهان، اظهار کرد: یکی از جذاب‌ترین بازی‌های لیگ را در هفته سوم لیگ پیش رو داریم. سپاهان، استقلال و پرسپولیس در ۲ هفته نخست عملکردی داشتند که نشان دادند مدعی هستند. سپاهان تیم فوق‌العاده‌ تیغ‌داری است و با توجه به بازیکنانی و اهداف باشگاهی که دارند، چیزی جز قهرمانی آن‌ها را راضی نمی‌کند.

وی در خصوص شاکله سپاهان در فصل جدید، تاکید کرد: در این ۲ بازی ابتدایی سپاهان را تیم بسیار خوبی دیدم. تیمی باثبات که علی‌رغم گذشت تنها ۲ هفته، بسیار جاافتاده است. سپاهان همیشه همینطور است؛ با حفظ شاکله تیم، ۲ یا ۳ بازیکن خوب به تیم اضافه کرده و از بازیکنان آکادمی‌اش هم استفاده می‌کند، زیرا بااهمیتی که به آکادمی‌اش می‌دهد بازیکنانی در سطح لیگ پرورش می‌دهد.

سیدعباسی تصریح کرد: سپاهان در زمین خود بازی می‌کند، طرفداران سپاهان با جویی که در استادیوم دارند کاملا تیم را به جلو هُل می‌دهند. آن‌ها در بازی با تراکتور غوغا کردند.

استقلال هماهنگ؛ سپاهان پر زورتر

این بازیکن مشترک سپاهان و استقلال درباره آبی‌پوشان پایتخت نیز توضیح داد: استقلال نیز در این ۲ بازی ثبات داشت، اما از لحاظ نقل‌وانتقالات نتوانست هوادارانش را راضی کند و با توجه به بازیکنانی که از استقلال جدا شدند، توقع بیشتری از این تیم می‌رفت. با نگاه اجمالی به ترکیب استقلال، به جز آرمین سهرابیان که در این ۲ بازی فیکس است، تقریبا بازیکنانی هستند که در استقلال بوده‌اند و به هماهنگی رسیده‌اند. در خط فوروارد و حمله بازیکنان ثبات و هماهنگی دارند، هر چند از لحاظ نفری سپاهان پرزورتر است.

استقلالی‌ها گرگ بالان دیده هستند

او ادامه داد: هر دو تیم شرایط خوبی دارند و با توجه به اینکه سپاهان در زمین خود بازی می‌کند، به نظر می‌رسد استقلال کار سختی را پیش رو دارد. البته استقلال گرگ باران دیده است و بازیکنانش از این دست بازی‌ها زیاد دیده‌اند. فکر می‌کنم بازی جذابی از آب در بیاید و یکی از جذاب‌ترین بازی‌های لیگ را با تعداد گل بالا شاهد باشیم.

سیدعباسی با تاکید بر اهمیت ثبات مدیریتی سپاهان، یادآور شد: سپاهان با ثبات مدیریتی توانسته ثبات را به تیم منتقل کند. استقلال چند وقتی است که‌ این ثبات را نداشته، از لحاظ فنی آماده، اما از لحاظ مدیریت داستان فرق دارد.

تماشاگر، فوتبال را می‌فهمد

او همچنین درباره حمایت هواداران دو تیم خاطر نشان کرد: فرقی نمی‌کند بازیکن سپاهان باشید یا استقلال، تماشاگران، فوتبال را بسیار خوب می‌فهمند و به‌صورت کارشناسی از بازیکن، بازی مورد علاقه خود را می‌خواهند.

سیدعباسی در پایان با اشاره به اضافه شدن هاشم بیک‌زاده به کادر استقلال، افزود: بیک‌زاده بازیکن استقلال و سپاهان بوده و او یکی از کسانی است که جو بازی فردا را تجربه کرده است.

انتهای پیام