اسلام آباد میزبان خانواده شهید مدافع حرم حسین علیخانی بود

به مناسبت سالروز گرامیداشت شهدای مدافع حرم، یادواره شهدای مدافع حرم و عملیات مرصاد با حضور خانواده مدافع حرم شهید حاج حسین علیخانی، مسئولین شهرستان در تالار غدیر اسلام‌آبادغرب برگزار شد

به گزارش چویرنیوزسرهنگ بهزاد یوسف‌وند در این مراسم اظهار کرد: عملیات مرصاد نقطه عطفی بر زیاده خواهی منافقان و نشان دهنده رشادت و جوانمردی مردم اسلام آبادغرب و رزمندگان اسلام بود.

وی با گرامیداشت روز شهدای مدافع حرم افزود: سیره و روش شهدا برای ما بهترین الگو است و شهدا در جامعه ما ارزش والایی دارند.

در این آیین مهدی بساطی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به مدعوین خیرمقدم عرض نمود و گفت: حداقل وظیفه ما زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و قدردانی از خانواده معظم شهداست.

فرمانده سپاه ناحیه اسلام آباد غرب تصریح کرد: عملیات مرصاد و منافقین تیر آخر جبهه استکبار بودند که منافقین در تنگه مرصاد به تیر غیب دچار شدند و پس از آن هم به سرنوشتی خفت بار گرفتار شدند.

وی گفت: شهدای مدافع حرم نسبت به آل الله غیرت داشتند و از بصیرت بالایی برخوردار بودند که وطن خود را ترک کردند و در هزاران کیلومتر دورتر برای دفاع از ارزش‌ها و وطن خود جنگیدند و امروز اقتدار کشور را مدیون این شهدا هستیم.

فرماندار اسلام آبادغرب اظهار کرد: امروز میزبانی از خانواده شهید علیخانی برای اسلام آبادغرب افتخاری بود.

وی افزود: اسلام آبادغرب شهر شهدای مرصاد است و افتخار دارد که بیش از ۲ هزار شهید را تقدیم نظام و انقلاب کرده است و در طی دوران دفاع مقدس قدمگاه شهدا بوده است.

کرمی گفت: حتی نام شهدا هم باعث افتخار است و به خود می‌بالیم که در کشوری شهید پرور زندگی می‌کنیم.

فرماندار بیان کرد: به دلیل اجرای امر به معروف و نهی از منکر ادارات شهرستان از ارائه خدمات به بانوان بی حجاب خودداری می‌کنند.

فریبا مرادپناه

نوشته اسلام آباد میزبان خانواده شهید مدافع حرم حسین علیخانی بود اولین بار در پایگاه خبری چویر نیوز. پدیدار شد.