اعتراف مربی فولادی درمورد پرسپولیس

اعتراف مربی فولادی درمورد پرسپولیس

اولی گلادیسون مربی بدنساز برزیلی تیم که پس از برکناری هدایت این تیم را به صورت موقت برعهده گرفته در نشست خبری پیش از دیدار مقابل پرسپولیس گفت: می‌دانیم فردا بازی سختی داریم و مقابل یکی از بهترین تیم‌های آسیا بازی خواهیم کرد، اما فوتبال غیر قابل پیش‌بینی است. تیم خوب و با روحیه‌ای هستیم. انتظار ما این است که فردا بازی بزرگی مقابل هواداران انجام دهیم و امیدوار به پیروزی هستیم.

وی در خصوص سؤالی درباره دلایل ناکامی تیم در چند هفته ابتدایی گفت: طبیعی است که با وجود انتظارات‌مان امتیازی نگرفتیم. نقطه اوج هم در بازی با ملوان بود. در هفته اول و دوم شانس‌های گلزنی زیادی داشتیم ولی نتوانستیم مثمر ثمر باشیم. با وجود برتری که داشتیم حریفان‌مان گل زدند. همانطور که گفتم بازیکنان با کیفیتی داشته و فردا انتظار یک بازی بزرگ را داریم.

اعتراف مربی فولادی درمورد پرسپولیس

مربی برزیلی تیم فولاد در مورد اینکه با توجه به جدایی منصوریان به کارش در فولاد ادامه خواهد داد یا خیر؟ عنوان کرد: بعد از بازی می‌توانیم جواب قاطعی به این سوال دهیم. در حال حاضر با فولاد قرارداد دارم و تمام سعی و تلاشم این است که کارم را برای تیم انجام دهم. تصمیم را به هیئت مدیره و مدیرعامل می‌سپاریم تا ببینیم بعد از بازی چه پیشنهادی خواهند داشت.

گلادیسون گفت: فردا بازی بزرگی داریم و انتظارم این است که هواداران به استادیوم بیایند و سکوها را پر کنند. دوست داریم که حمایت آنها را از دقیقه اول تا سوت پایان بازی داشته باشیم.

پیشنهاد فر نیوز
زمان پخش سریال «محرمانه»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *