اعلام جدیدترین رنگ بندی کرونایی کرمانشاه/ اسلام‌آبادغرب
“قرمز” شد
اعلام جدیدترین رنگ بندی کرونایی کرمانشاه/ اسلام‌آبادغرب
“قرمز” شد

ایسنا/کرمانشاه رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به اعلام رنگ بندی جدید کرونایی شهرستان‌های استان گفت: متاسفانه در رنگ بندی جدید، شهرستان اسلام آبادغرب قرمز شد. مهدی محمدی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به سیر افزایشی مبتلایان کرونا از ابتدای سال جدید گفت: متاسفانه در […]

ایسنا/کرمانشاه رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به اعلام رنگ بندی جدید کرونایی شهرستان‌های استان گفت: متاسفانه در رنگ بندی جدید، شهرستان اسلام آبادغرب قرمز شد.

مهدی محمدی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به سیر افزایشی مبتلایان کرونا از ابتدای سال جدید گفت: متاسفانه در روزهای اخیر شاهد سیر افزایشی مبتلایان بوده‌ایم که این روند همچنان ادامه دارد.

محمدی گفت: این سیر افزایشی موجب تغییر رنگ شهرستانها شده، بطوری که با اعلام رنگ بندی جدید شهرستانها، اسلام آبادغرب در وضعیت “قرمز” کرونا و شهرستان گیلانغرب در وضعیت “نارنجی” قرار گرفته است.

وی افزود: بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا سفر “از” و “به” این شهرستانها ممنوع است و علاوه بر اعمال جریمه، خودروها به شهرهای مبدا عودت داده می شوند.

رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه افزود: همچنین بر اساس رنگ بندی جدید اعلام شده، شهرستان های پاوه، کنگاور، سنقر و کلیایی، هرسین، سرپل ذهاب، صحنه و کرمانشاه در وضعیت “زرد” کرونا قرار داشته و شهرستانهای ثلاث باباجانی، دالاهو، قصرشیرین، جوانرود و روانسر نیز در وضعیت “آبی ” قرار دارند.

محمدی گفت: متاسفانه در روزهای اخیر آمار بستری های کرونا به بیش از ۲۰۰ نفر رسیده و هم اکنون ۲۰۷ نفر در مراکز درمانی استان بستری هستند.

وی افزود: با ثبت یک مورد فوت در شبانه روز گذشته، شمار قربانیان کرونا در استان به ۱۵۰۸ نفر رسیده است.

انتهای پیام

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
تولیدات کشاورزی کرمانشاه نسبت به قبل از انقلاب ۶ برابر شدهاست