افتتاح تعریض “پل قره‌سو” کرمانشاه تا پایان سال آینده/ این پل ۱۴ متر عریض‌تر می‌شود

مجید امیری در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به شروع عملیات اجرایی تعریض پل قره سو از اوایل پاییز امسال گفت: کارهای مقدماتی پروژه انجام شده و تجهیز کارگاه نیز صورت گرفته و تاکنون پروژه نیز ۱۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی افزود: برنامه زمانبندی پروژه ۱۸ ماهه است و این پروژه تا پایان سال آینده به بهره برداری می رسد، اما با توجه به مشکلات ترافیکی مسیر در تلاشیم کار تعریض این پل هرچه سریعتر به پایان برسد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه کار در بستر رودخانه در حال انجام است و این فصل هم فصل بارندگی است، اجرای پروژه قطعا با مشکلاتی همراه می شود، اما در تلاشیم سرعت پروژه را افزایش دهیم.

مدیرعمران شهرداری کرمانشاه افزود: در طرح تعریض این پل، قرار است در کنار پل موجود، یک پل جدید احداث شود که در همان مسیر جنوب به شمال مورد استفاده قرار می گیرد.

امیری گفت: این پل جدید به طول ۹۶ متر بوده و عرض آن نیز ۱۴ متر است.

امیری گفت: در حال حاضر ترافیک کمربندی غربی کرمانشاه به سمت پل قره سو سرازیر می شود و نیاز است هرچه سریعتر کار تعریض آن صورت گیرد.

مدیرعمران شهرداری کرمانشاه با اشاره به ضرورت تعریض پل قره سو در کمربندی شرقی کرمانشاه نیز گفت: مطالعات این طرح نیز انجام شده، اما هنوز وارد عملیات اجرایی نشده ایم.

انتهای پیام

نوشته افتتاح تعریض “پل قره‌سو” کرمانشاه تا پایان سال آینده/ این پل ۱۴ متر عریض‌تر می‌شود اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی افق کرمانشاه | ofoqkermanshah.ir. پدیدار شد.