افتتاح سالن‌های ورزشی مدارس مناطق زلزله زده در سال
۱۴۰۰
افتتاح سالن‌های ورزشی مدارس مناطق زلزله زده در سال
۱۴۰۰

ماشاالله پروین صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در نوروز ۱۴۰۰ با حضور رئیس کمیته ملی المپیک کشور و معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش شاهد افتتاح هفت مرکز ورزشی در مناطق زلزله زده استان هستیم. وی افزود: سالن‌های ورزشی احداث شده در هفت شهرستان زلزله زده و در […]

ماشاالله پروین صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در نوروز ۱۴۰۰ با حضور رئیس کمیته ملی المپیک کشور و معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش شاهد افتتاح هفت مرکز ورزشی در مناطق زلزله زده استان هستیم.

وی افزود: سالن‌های ورزشی احداث شده در هفت شهرستان زلزله زده و در مدارس دخترانه آماده افتتاح شده است.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان کرمانشاه تصریح کرد: شهرستان‌های «سرپل ذهاب، گیلانغرب، قصرشیرین، دالاهو، ثلاث باباجانی، اسلام آباد غرب و گهواره» شهرستان‌هایی هستند که سالن‌های ورزشی در مدارس آنها احداث شده است.

وی ادامه داد: از طرف کمیته ملی المپیک کشور ۱۰ میلیارد ریال برای تجهیز مدارس به لوازم ورزشی در اختیار آموزش و پرورش قرار گرفته است، و برای ۵۰ مدرسه دیگر وسایل ورزشی نیز تدارک دیده شده است.
پروین ابراز امیدواری کرد: در آینده شاهد سلامت دانش آموزان با انجام فعالیت‌های ورزشی با رعایت دستور العمل های بهداشتی باشیم.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
سرمربی تیم مردانپاشا البرز، استعفا داد