افتتاح ۶۲ پروژه توزیع نیروی برق استان کرمانشاه به مناسبت دهه مبارک فجر

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه از افتتاح ۶۲ پروژه در این شرکت به مناسبت دهه مبارک فجر در کرمانشاه خبرداد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی رهاوردآنلاین، مهندس محمد مرادی در نشست خبری به مناسبت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ضمن گرامیداشت یادو خاطره شهدا و امام شهدا(ره) و تبریک ایام مبارک دهه فجر به تشریح پروژه های شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه به مناسبت این ایام پرداخت.
وی گفت: دراین ایام ۶۲ پروژه و طرح برقرسانی و اصلاح شبکه به بهره برداری می رسد که اعتبار صرف شده برای این پروژه ها بالغ بر یک هزار و ۲۵۰ میلیارد ریال و همچنین اشتغالزایی حداقل تعداد ۱۲۵ نفر می باشد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه بیان کرد: برقرسانی به ۸ روستای استان با اعتباری بالغ بر یکصد و بیست میلیارد ریال در دهه مبارک فجر به بهره برداری می رسد که اشتغالزایی حداقل ۱۳ نفر را نیز در بر دارد.
وی افزود: در قالب این پروژه ها، اصلاح شبکه و تعویض سیم به کابل خود نگهدار به طول ۱۱۷ کیلومتر در سطح استان انجام شده که شامل شهرهای کرمانشاه، اسلام آباد غرب، پاوه، صحنه، قصرشیرین، سرپل ذهاب، کنگاور، گیلانغرب، سنقر می باشد.
مهندس مرادی گفت: اصلاح و بهینه سازی کامل شبکه برق ۴۰ روستای استان با اعتباری بالغ بر ۲۳۰ میلیارد ریال و همچنین برقرسانی به ۱۵ پاسگاه مرزی با اعتبار ۱۵۰ میلیاردریال از دیگر طرح های قابل افتتاح در ایام دهه فجر۱۴۰۲ است.

  • ارسال : Farhadi
  • پیشنهاد فر نیوز
    تنور داغِ لیگ هاکی روی یخ!