افزایش تعداد دوربین‌های درون شهری در معابر شهر کرمانشاه

  • افران
افزایش تعداد دوربین‌های درون شهری در معابر شهر کرمانشاه

رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه از افزایش تعداد دوربین‌های درون شهری در معابر شهر کرمانشاه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ایمنا از کرمانشاه، محمد حیدری _ شنبه بیست‌وپنجم فروردین _ در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در موضوع پلیس راهور هماهنگی و هم‌افزایی خوبی در بخش پلیس و ارتباط بین دستگاهی وجود دارد که منجر به پیشرفت برنامه‌های مدیریت شهری در حوزه ترافیک کمک می‌کند.

وی افزود: در شهر کرمانشاه ۴۶۰ هزار و در کل استان ۷۰۰ هزار دستگاه خودرو وجود دارد که با توجه به وجود عدم زیرساخت‌های مناسب در حوزه ترافیک شهری با مشکلاتی مواجه هستیم،

رئیس‌پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه تصریح کرد: قطعاً یکی از اولویت‌های پلیس در سال جاری در حوزه انتظامی موضوع کاهش آمار جان‌باختگان در حوادث ترافیکی است که باید به آن توجه شود و سالانه حدود ۱۰۰ نفر در این تصادفات جان خود را از دست می‌دهند.

وی ادامه داد: یکی دیگر از برنامه‌های پلیس راهور استان کرمانشاه توجه به زیرساخت‌های ترافیکی با توجه به تعداد خودروها است و سعی کرده‌ایم روش‌های نوین را جایگزین روش‌های سنتی در مدیریت ترافیک کنیم.

حیدری خاطرنشان کرد: طی سال گذشته با تمهیدات در نظر گرفته شده تعداد دوربین‌های درون شهری در معابر شهر کرمانشاه افزایش یافت که در مانیتورینگ پلیس راهور کنترل می‌شود.

وی عنوان کرد: طی سال جاری یکی دیگر از برنامه‌های پلیس راهور استان کرمانشاه افزایش رضایتمندی مردم در حوزه‌های مختلف نسبت به سال گذشته در عرصه‌های مرتبط پلیس راهور است.

کد خبر 744214

  • خرید چیلر
  • دستگاه حضور و غیاب