افزایش ۳۵ درصدی وزن کالا‌های ترانزیت خارجی و داخلی از مبدا گمرکات استان کرمانشاه 

به گزارش افق کرمانشاه ، مدیر کل گمرک کرمانشاه ارزش کالا‌های ترانزیت خارجی و داخلی از مبدا گمرکات استان در چهار ماهه ابتدای سال جاری را ۲۷۱ میلیون و ۶۹ هزارو ۹۶ دلار به وزن ۸۰۷ هزارو ۳۰ تن اعلام کرد.
او افزود: این میزان کالا در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته از حیث وزن ۳۵ درصد افزایش و از لحاظ ارزش ۳ درصد کاهش داشته است.
مدیر کل گمرک کرمانشاه تصریح کرد : گمرک پرویزخان با ۲۴۷ میلیون و ۶۳۳ هزارو ۱۴۷ دلار به وزن ۷۶۵ هزارو ۱۰۰ تن، از مجموع کالای ترانزیتی مبدا گمرکات استان کرمانشاه، سهم ۹۱ درصدی ارزش و سهم ۹۵ درصدی وزن را از آن خود کرد.
وی سهم گمرک خسروی از مجموع کالای ترانزیتی مبدا گمرکات استان را از لحاظ ارزش ۹ درصد و از حیث وزن ۵ درصد عنوان کرد و میزان آن را ۲۳ میلیون و ۴۳۵ هزارو ۹۴۹ دلار به وزن ۴۱ هزارو ۹۲۹ تن عنوان کرد.
علی اصغر عباس زاده، عمده کالا‌های ترانزیتی خارجی از مبدا گمرکات استان کرمانشاه را مازوت، نفتا، روغن صنعتی بیتومین و عمده کالای ترانزیت داخلی از مبدا این گمرکات را ضایعات کارتن عنوان کرد.

نوشته افزایش ۳۵ درصدی وزن کالا‌های ترانزیت خارجی و داخلی از مبدا گمرکات استان کرمانشاه اولین بار در افق کرمانشاه | ofoqkermanshah.ir. پدیدار شد.