افزایش ۶۵ درصدی ترددهای درون شهری کرمانشاه در تعطیلات
نوروزی
افزایش ۶۵ درصدی ترددهای درون شهری کرمانشاه در تعطیلات
نوروزی

فضل الله شیری ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: ترددهای درون شهری در کرمانشاه با آغاز تعطیلات نوروزی نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۶۵ درصد افزایش داشته است. وی افزود: این افزایش تردد مربوط به ۲۸ اسفند تا پایان روز سوم فروردین بوده و در ۶ روز سپری شده از تعطیلات […]

فضل الله شیری ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: ترددهای درون شهری در کرمانشاه با آغاز تعطیلات نوروزی نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۶۵ درصد افزایش داشته است.

وی افزود: این افزایش تردد مربوط به ۲۸ اسفند تا پایان روز سوم فروردین بوده و در ۶ روز سپری شده از تعطیلات نوروزی و آغاز طرح پلیس نسبت به مدت مشابه سال قبل محاسبه شده است.

رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه تصریح کرد: این در حالیست که طی روزهای ۲۸ تا ۳۰ اسفند آمار ترددهای درون شهری نسبت به مدت مشابه سال قبل تا ۸۵ درصد افزایش یافته است.

شیری با بیان اینکه این افزایش ترددها باعث رشد ۱۰۰ درصدی افراد جانباخته شده است، گفت: سال گذشته در این بازه زمانی فوتی نداشتیم اما امسال و در شامگاه ۳۰ اسفند یک عابر پیاده در بزرگراه امام (ره) جان خود را از دست داد.

وی با اشاره به کاهش چهاردرصدی تعداد سوانح جرحی، خاطرنشان کرد: با این حال تعداد مجروحان به علت شدت سوانح ۹ درصد رشد داشته است.

رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه بیان کرد: سرعت بالای خودروها و افزایش سفرهای خانوادگی یکی از علل افزایش تعداد مجروحان علی رغم کاهش سوانح جرحی است

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
حضور بانوی آلیش کار کرمانشاهی در اردوی تیم ملی