افزایش ۹۳ درصدی تردد‌های جاده‌ای در کرمانشاه
افزایش ۹۳ درصدی تردد‌های جاده‌ای در کرمانشاه

از ابتدای طرح نوروزی تردد در محور‌های مواصلاتی استان کرمانشاه ۹۳ درصد افزایش داشته است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، رییس پلیس راه استان با اعلام این خبر گفت: بیشترین تردد‌ها در محور‌های کرمانشاه – صحنه و کرمانشاه – اسلام آبادغرب ثبت شده است. سرهنگ محمد حیدری افزود: طبق مصوبه ستاد ملی […]

از ابتدای طرح نوروزی تردد در محور‌های مواصلاتی استان کرمانشاه ۹۳ درصد افزایش داشته است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، رییس پلیس راه استان با اعلام این خبر گفت: بیشترین تردد‌ها در محور‌های کرمانشاه افزایش ۹۳ درصدی تردد‌های جاده‌ای در کرمانشاه– صحنه و کرمانشاه – اسلام آبادغرب ثبت شده است.

سرهنگ محمد حیدری افزود: طبق مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا خودرو‌هایی که پلاک آن‌ها مربوط به شهر‌های با وضعیت کرونایی قرمز یا نارجی است حق سفر به دیگر مناطق را ندارند.

وی خاطرنشان کرد: در همین رابطه از ابتدای طرح نوروزی پلیس تا کنون (۲۸ اسفند تا ۵ فروردین) ۲۷۰ دستگاه خودرو با پلاک شهر‌های با وضعیت قرمز و نارنجی که قصد ورود به استان کرمانشاه را داشتند به مبداء خود عودت داده شدند.

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه با بیان اینکه از آغاز طرح نوروزی پلیس راه تا کنون ۳ فقره تصادف منجر به فوت در محور‌های استان رخ داده، گفت: در این سوانح سه نفر جان خود را از دست داده اند که آمار فوتی‌ها با مدت مشابه سال قبل برابری می‌کند.

سرهنگ حیدری همچنین از وقوع ۷۴ فقره تصادف جرحی و زخمی شدن ۱۵۴ نفر در این مدت خبر داد و گفت: تعداد مجروحان ۳۲ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد داشته است.

وی با اشاره به استقرار ۱۰۰ گشت پلیس در جاده‌های استان خاطرنشان کرد: خودرو‌های متخلف که هنگام سفر مرتکب ۲ تخلف حادثه ساز شوند، به مدت ۷۲ ساعت توقیف می‌شوند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
درخواست کونته از مدیران اینتر چه بود؟