افشاگری‌های مدل جوان درباره صنعت بی‌رحم مدلینگ!

افشاگری‌های مدل جوان درباره صنعت بی‌رحم مدلینگ!

صحبت درباره تجربه‌های تلخ لوتی ماس 25 ساله درباره کار در صنعت او را به گریه انداخت!

لوتی ماس 25 ساله اعتراف کرده است که کار در او افسرده و درمانده کرده بود. این مدل جوان خواهر ناتنی کیت ماس سوپرمدل مشهور دهه 90 میلادی است.

اوتی ماس اعتراف کرد که پس از سختی‌های زندگی در صنعت مدلینگ به مواد مخدر روی آورده است.

این مدل 25 ساله پس از سال‌ها احساس ناخشنودی، صراحتاً درباره گذشته مدلینگ خود و تاقیرش در روی آوردن به مواد مخدر صحبت کرد. لوتی از سنین جوانی مسیر خواهر بزرگترش را دنبال کرد. او در سال 2011 برای اولین بار در مجلات مد و فشن ظاهر شد، زمانی که در عکس‌های عروسی کیت به عنوان ساقدوش حضور پیدا کرد.

فقط چند سال بعد، او فعالیت خود به عنوان یک مدل را آغاز کرد. برای اولین حضورش بر روی جلد مجلات مد و فشن، لوتی بر روی مجله نوجوانان ووگ حاضر شد. در سال 2021 لوتی تصمیم گرفت برای همیشه با دنیای مدلینگ خداحافظی کند.

افشاگری‌های مدل جوان درباره صنعت بی‌رحم مدلینگ!

قوانین و فشارهای سنگین صنعت مدلینگ!

لوتی فاش کرد زمانی که تنها 18 سال داشت به او دستور داده شده که دور کمرش باید تنها 58 سانتی متر باشد! با وجود لاغری و زیبایی، لوتی هیچوقت سالم یا شاد نبود. فشارهای این صنعت باعث شد که او به مواد مخدر اعتیاد پیدا کند.

او با یادآوری آن زمان فاش کرد: «همیشه باید به روش خاصی رفتار می‌کردم. نباید حتی به اندازه یک سایز تغییر وزن پیدا می‌کردم. من یک مربی شخصی و جلسات تغذیه داشتم. اجازه نداشتم کاری با موهایم انجام دهم که مورد تایید تیم نبود. من اجازه نداشتم با افراد خاصی وقت بگذرانم.»

لوتی که اکنون 25 سال دارد افزود: «زندگی من بسیار کنترل شده بود. من به جلسات عکاسی مد می‌رفتم. با این حال قبل و بعد از آن‌ها گریه می‌کردم. همیشه وانمود می‌کردم که خوشحالم. نمی‌دانستم تا چه حد افسرده شده‌ام. وقتی در سال 2021 مدلینگ را کنار گذاشتم، هیچ آژانسی نداشتم که به من بگوید چه کار کنم. وقتی از سنین جوانی چنین امکاناتی دارید به آن عادت می‌کنید. من خیلی گم شده بودم. من مسیرم را گم کردم و با افراد بسیار بدی معاشرت کردم.»

این خانم مدل سابق سلامتی امروز خود را مدیون دوست صمیمی خود است. لوتی اعتراف می‌کند که دوست صمیمی‌اش به او درباره مسیر اشتباه او اخطار داد. لوتی درباره دوست صمیمی‌اش گفت: « او شخصی بود که به من اخطار داد. لو به من گفت که به کمک احتیاج دارم. پس من به توانبخشی رفتم. این همان چیزی بود که نیاز داشتم.»