اقتدار، عزت و افتخارآفرینی مقاومت فلسطین مایه مباهات امت اسلامی است

رئیس‌جمهور با بیان این‌که اراده‌ی پولادین ملت فلسطین و مجاهدان راه خدا، پیروزی نهایی فلسطینیان بر رژیم غاصب صهیونیستی را نوید می‌دهد، تصریح کرد: آنچه با عملیات پیروزمندانه مجاهدان فلسطینی در سرزمین‌های اشغالی اتفاق افتاد، تحقق انتظار ۷۰ ساله‌ی ملت فلسطین و امت اسلامی بود و ان‌شاءالله به‌زودی در کنار هم در مسجدالاقصی نماز بخوانیم.

به گزارش ایسنا، سید ابراهیم رئیسی بعد از ظهر امروز یکشنبه در تماس تلفنی با «اسماعیل هنیه» رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) ضمن تجلیل از عملیات دلیرانه و پیروزمندانه مجاهدان فلسطینی در سرزمین‌های اشغالی، اقتدار، عزت و افتخارآفرینی مقاومت فلسطین را مایه مباهات امت اسلامی دانست.

رئیس جمهور با بیان اینکه اراده پولادین ملت فلسطین و مجاهدان راه خدا، پیروزی نهایی فلسطینیان بر رژیم غاصب صهیونیستی را نوید می‌دهد، تصریح کرد: آنچه با عملیات پیروزمندانه مجاهدان فلسطینی در سرزمین‌های اشغالی اتفاق افتاد، تحقق انتظار ۷۰ ساله ملت فلسطین و امت اسلامی بود و ان‌شاءالله به‌زودی در کنار هم در مسجدالاقصی نماز بخوانیم.

«اسماعیل هنیه» رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس نیز در این تماس تلفنی به نمایندگی از مجاهدان فلسطینی و ملت فلسطین از مواضع اصیل و اسلامی دکتر رئیسی و حمایت‌های جمهوری اسلامی و ملت ایران از مقاومت فلسطین قدردانی کرد.

رئیس دفتر سیاسی حماس با ارائه گزارشی از ابعاد مختلف عملیات طوفان الاقصی، تجاوزگری و توهین دشمن صهیونیستی به ساحت مقدس مسجدالاقصی و نمازگزاران فلسطینی را از جمله دلایل اصلی اجرای این عملیات عنوان کرد و گفت: در این نبرد با وجود عدم تناسب تجهیزات و امکانات نیروهای مقاومت و ارتش صهیونیستی، مجاهدان فلسطینی توانستند با استفاده از عنصر غافلگیری در یک عملیات گسترده توازن و تعادل رژیم صهیونیستی را برهم بزنند.

پیشنهاد فر نیوز
حامیان رژیم صهیونیستی به دنبال تغییر جای ظالم و مظلوم هستند

هنیه تاکید کرد: آنچه در صحنه نبرد با دشمن صهیونیستی حاصل شده از برکات الهی، حمایت امت اسلامی و در رأس آنها جمهوری اسلامی ایران است و ان‌شاءالله با پیروزی نهایی ملت فلسطین کامل خواهد شد.

انتهای پیام

انتهای پیام