اقدامات لازم برای هدایت آب‌های سطحی در مناطق آبگیر شهر تسریع شود

اقدامات لازم برای هدایت آب‌های سطحی در مناطق آبگیر شهر تسریع شود

شهردار رشت گفت: مدیران مناطق شهری اقدامات لازم را در جهت تسریع لایروبی و لوله‌گذاری مناطق آبگیر به منظور هدایت آب‌های سطحی انجام دهند.

به گزارش خبرنگار ایمنا، رحیم شوقی امروز _سه‌شنبه نهم آبان‌ماه_ در جلسه مدیران مناطق شهری که در منطقه چهار برگزار شد، بر نظارت مستمر در اجرای پروژه‌های عمرانی توسط مدیران مناطق شهری رشت تاکید و اظهار کرد: لایروبی و لوله‌گذاری به منظور جمع‌آوری آب‌های سطحی باید محله به محله پیگیری شود.

وی با اشاره به فصل بارندگی و نزدیک شدن به فصل زمستان، افزود: مدیران مناطق شهری اقدامات لازم در جهت تسریع لایروبی و لوله‌گذاری مناطق آبگیر به منظور هدایت آب‌های سطحی را انجام دهند.

شهردار رشت با بیان اینکه اجرای پروژه‌های عمرانی مستلزم تحقق منابع درآمدی است، خاطرنشان کرد: مدیران مناطق برنامه‌ریزی لازم برای تحقق بودجه شهرداری تا پایان سال را انجام دهند.

تعیین تکلیف پرونده‌های مرتبط با ماده پنج و بند (ت) تبصره (۶) قانون بودجه کشور از جمله موضوع‌هایی بود که در جلسه مذکور بررسی و پیگیری شد.

در ادامه نیز دیدار چهره به چهره شهردار رشت با مردم با هدف تکریم و حل مشکلات شهروندان در فضای اداری در منطقه چهار شهری برگزار شد و شهردار رشت پس از شنیدن درخواست‌های متقاضیان و مطالعه موردی پرونده‌ها با در نظر گرفتن ضوابط قانونی دستورهای لازم را به مسئولان ذی‌ربط ابلاغ کرد.

کد خبر 700521