اقدام به موقع آتش‌نشانان کرمانشاهی از بروز فاجعه جلوگیری
کرد
اقدام به موقع آتش‌نشانان کرمانشاهی از بروز فاجعه جلوگیری
کرد

آتش‌پاد غلامرضا رضایی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: صبح امروز برخورد نیسان وانت حامل سیلندرهای گاز با ۲ دستگاه خودروی سواری در کمربندی غربی کرمانشاه به ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی کرمانشاه اعلام شد. وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع ۲ تیم عملیاتی با ۲ دستگاه خودرو اطفایی از ایستگاه شماره […]

آتش‌پاد غلامرضا رضایی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: صبح امروز برخورد نیسان وانت حامل سیلندرهای گاز با ۲ دستگاه خودروی سواری در کمربندی غربی کرمانشاه به ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی کرمانشاه اعلام شد.

وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع ۲ تیم عملیاتی با ۲ دستگاه خودرو اطفایی از ایستگاه شماره هفت به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس سازمان آتش نشانی کرمانشاه با اشاره به حضور سریع آتش‌نشانان در محل حادثه، تصریح کرد: با حضور آتش نشانان در محل مشخص شد که خودرو نیسان وانت پس از برخورد با خودروهای سواری پراید و دنا دچار واژگونی و آتش سوزی شده است.

وی ادامه داد: آتش نشانان همزمان با ایمن سازی محل از حیث وجود سیلندرهای گاز در سطح خیابان، آتش سوزی را مهار و امنیت مسیر تردد را از وجود حوادث بعدی تأمین کردند.

رضایی با اعلام اینکه خوشبختانه این حادثه خسارت جانی در پی نداشته است، گفت: علت حادثه توسط کارشناسان راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه در دست بررسی است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
احتمال افت فشار و یا قطعی آب در منطقه یک شهرکرمانشاه