المان‌های نوروزی بهانه‌های شاد بودن را به کرمانشاه
آورد
المان‌های نوروزی بهانه‌های شاد بودن را به کرمانشاه
آورد

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، احسان احمدی‌نصر امروز در جمع اصحاب رسانه در خصوص زیباسازی‌های صورت گرفته در سطح شهر کرمانشاه، اظهار داشت: دو نوروز است که با پدیده شوم ویروس کرونا مواجه هستم. وی ادامه داد: امسال سعی شده به گونه‌ای شهر را زیبا و آذین‌بندی کنیم که تا حدودی از دل‌آزردگی مردم […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، احسان احمدی‌نصر امروز در جمع اصحاب رسانه در خصوص زیباسازی‌های صورت گرفته در سطح شهر کرمانشاه، اظهار داشت: دو نوروز است که با پدیده شوم ویروس کرونا مواجه هستم.

وی ادامه داد: امسال سعی شده به گونه‌ای شهر را زیبا و آذین‌بندی کنیم که تا حدودی از دل‌آزردگی مردم که حاصل از بیماری کرونا است، کاسته شود و شادی را برای شهروندان به ارمغان آورد.

رییس کمیسیون زیباسازی شهرداری کرمانشاه با اشاره به نصب بیش از ۵۰ المان شهری و چندین مبلمان شهری در شهر، گفت: شهر را با رنگ‌آمیزی کف پیاده‌راه‌های اصلی و کف پیاده‌راه‌های کنار پارک‌ها و نورپردازی به شهر بوم و رنگ تبدیل کرده‌ایم.

وی شهر را متعلق به مردم دانست و گفت: شهرداری یک نهاد غیردولتی است و برای هر گونه زیباسازی و کاشت گل و گیاه هزینه کرده که از مردم تقاضا داریم  از شهر خود مواظبت و نسبت به نگهداری از آن احساس مسئولیت کنند.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
اتفاقات عجیب در استقلال ؛ بی اطلاعی ستاره جوان آبی ها از محل تمرین + سند