امروز هیمنه پوشالی اسرائیل فرو ریخته است

امروز هیمنه پوشالی اسرائیل فرو ریخته است

نماینده ولی‌فقیه در کرمانشاه گفت: امروز شاهد هستیم حماس در برابر دیدگان جهان، این رژیم جعلی را چنان درمانده کرده و به اضمحلال کشانده که برای همگان آشکار شده است و تمام آن بازی‌های رسانه‌ای دروغی بیش نبود.

به گزارش خبرنگار ایمنا، حجت الاسلام حبیب الله غفوری در جلسه امروز _ سه‌شنبه نهم آبان‌ماه _ ضمن گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان و روز دانش‌آموز اظهار کرد: دشمن از گزینه نظامی ناامید شده و تمام توان خود را بر جنگ رسانه‌ای قرار داده است، نمونه بارز آن هیمنه پوشالی رژیم صهیونیستی است که آن را در رسانه‌ها از نظر نظامی بسیار پر قدرت معرفی می‌کردند اما در واقعیت این چنین نبود.

وی افزود: امروز شاهد هستیم که جهاد اسلامی فلسطین، حماس در برابر دیدگان جهان، این رژیم جعلی را چنان درمانده کرده و به اضمحلال کشانده که برای همگان آشکار شده است و تمام آن بازی‌های رسانه‌ای دروغی بیش نبود.

نماینده ولی‌فقیه در کرمانشاه خاطرنشان کرد: دلیل اینکه حزب الله و دیگران به این ماجرا ورود نکرده‌اند این است که به دنیا نشان دهند تنها خود فلسطین، غزه و حماس، رژیم منحوس اسرائیل را از پا در می‌آورد و خداوند متعال وعده فرموده است که هر کس خداوند را یاری کند خداوند متعال بی تردید او را یاری می‌کند.

وی تاکید کرد: خداوند متعال همواره در طول تاریخ شکست دشمنانش را با دست خودشان رقم زده است و امروز شاهد هستیم خدای متعال فرموده است که هیمنه آمریکای جنایتکار و همدستان اروپایی و رژیم کودک کش صهیونیستی را یکجا به دست یک گروه در منطقه کوچکی از فلسطین فرو بریزد و این وعده خداوند است.

امام جمعه کرمانشاه گفت: ملت ایران در دوران هشت سال دفاع مقدس به همه آزادگان دنیا نشان داد که می‌شود با دست خالی در مقابل همه دنیا با تمام قدرت نظامی و تحریم‌هایش ایستاد و پیروز شد و این فرهنگ در دنیای امروز سرلوحه همه ملت‌های آزادی خواه جهان از جمله ملت فلسطین است.

پیشنهاد فر نیوز
اوزونیدیس: در گل گهر مهم این است تیم بجنگد نه اینکه چه کسی بازی می‌کند

وی افزود: امروز مهم‌ترین وظیفه ما تبیین است و یکی از مسائلی که باید با جدیّت به آن بپردازیم، تبیین جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم غزه است.

کد خبر 700462