امسال جام تختی در کرمانشاه برگزار نمی‌شود
امسال جام تختی در کرمانشاه برگزار نمی‌شود

جلال عزیزی بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برگزاری جام تختی به مدت ۲ سال پیاپی در کرمانشاه اظهار کرد: امسال کرمانشاه میزبان رقابت‌های کشتی جام جهان پهلوان تختی نخواهد بود. وی افزود: با توجه به شرایط کرونایی حاکم بر جامعه احتمال شرکت کشورهای خارجی در این مسابقات پایین […]

جلال عزیزی بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برگزاری جام تختی به مدت ۲ سال پیاپی در کرمانشاه اظهار کرد: امسال کرمانشاه میزبان رقابت‌های کشتی جام جهان پهلوان تختی نخواهد بود.

وی افزود: با توجه به شرایط کرونایی حاکم بر جامعه احتمال شرکت کشورهای خارجی در این مسابقات پایین بوده و امکان حضور تماشاگر در سالن کشتی وجود ندارد.

معاون ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه تصریح کرد: با توجه به دلایل مذکور هزینه کردن برای میزبانی این مسابقه توجیه نداشته و استان کرمانشاه هیچ درخواستی مبنی بر میزبانی رقابت‌های کشتی جام جهان پهلوان تختی نداده است.

گفتنی است که تاکنون استان‌های گیلان، سیستان و بلوچستان و کردستان درخواست خود را مبنی بر میزبانی رقابت‌های جام تختی به فدراسیون کشتی ارائه داده‌اند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
تیزر برگزاری نخستین مناظره ایران۱۴۰۰ در کرمانشاه