امنیت واقعی در کشور برقرار است
امنیت واقعی در کشور برقرار است

به گزارش خبرنگار مهر، ماموستا ملأ قادر قادری بعد از ظهر امروز در جلسه با فرمانده مرزبانی استان کرمانشاه با اشاره به زحمات نیروهای مرزبانی اظهار کرد: تمامی اقدامات انجام شده توسط نیروی مرزبانی این استان در جهت ارتقای امنیت پایدار در مرزهای ایران اسلامی است. وی با مقایسه امنیت کشورهای منطقه و ایران افزود: […]

به گزارش خبرنگار مهر، ماموستا ملأ قادر قادری بعد از ظهر امروز در جلسه با فرمانده مرزبانی استان کرمانشاه با اشاره به زحمات نیروهای مرزبانی اظهار کرد: تمامی اقدامات انجام شده توسط نیروی مرزبانی این استان در جهت ارتقای امنیت پایدار در مرزهای ایران اسلامی است.

وی با مقایسه امنیت کشورهای منطقه و ایران افزود: امروزه امنیت واقعی در کشور برقرار است که قطعاً نتیجه زحمات نیروهای مسلح ایران اسلامی است.

سردار یحیی الهی در این جلسه بیان کرد: روحانیون و ائمه جمعه در جامعه اسلامی نقش مهم و مؤثری در راستای افزایش امنیت ایفا می‌کنند.

فرمانده مرزبانی استان کرمانشاه افزود: تعامل سازنده در راستای برقراری امنیت پایدار در کشور امری مهم و اجتناب‌ناپذیر است، مرزهای جمهوری اسلامی ایران به دلیل وجود و همکاری مرزبانان و مرزنشینان از امنیت بالایی برخوردار است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
میلیچ: اشتباه داور سرنوشت دربی اصفهان را تغییر داد