امیدواریم قصرشیرین محور توسعه و پیشرفت منطقه شود
امیدواریم قصرشیرین محور توسعه و پیشرفت منطقه شود

به گزارش خبرنگار مهر، بعد از ظهر امروز نشست مشترک آیت الله محمود محمدی عراقی با مسئولان و معتمدان شهرستان قصرشیرین برگزار شد. در این نشست مشترک آیت الله محمدی عراقی با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری برای حل مشکل بیکاری جوانان، اظهار کرد: امیدواریم در سفر بعدی به این شهرستان زمینه‌های اشتغال برای […]

به گزارش خبرنگار مهر، بعد از ظهر امروز نشست مشترک آیت الله محمود محمدی عراقی با مسئولان و معتمدان شهرستان قصرشیرین برگزار شد.

در این نشست مشترک آیت الله محمدی عراقی با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری برای حل مشکل بیکاری جوانان، اظهار کرد: امیدواریم در سفر بعدی به این شهرستان زمینه‌های اشتغال برای جوانان را ببینیم.

وی به پیشرفت توافقات برای منطقه آزاد تجاری شدن قصرشیرین اشاره کرد و افزود: اگر در منطقه غرب قرار بر این باشد یک منطقه آزاد تجاری راه اندازی شود، به واسطه زیرساخت‌های آماده و ظرفیت‌های موجود حق شهرستان قصرشیرین است.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: با وجود اینکه شهرستان قصرشیرین در جنگ تحمیلی خسارات زیادی را دیده است اما در سفر اخیر اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام آمادگی این شهرستان برای منطقه آزاد تجاری شدن تأیید شد.

محمدی عراقی با آرزوی توسعه روزافزون برای شهرستان قصرشیرین گفت: امیدواریم بر خلاف سایر مناطق آزاد تجاری که فقط نقش گذرگاهی واردات را دارند، قصرشیرین محور توسعه و پیشرفت منطقه شود.

وی در ادامه به وحدت مثال زدنی بین اهل سنت و شیعه اشاره کرد و گفت: مفتخرم سلام مقام معظم رهبری را به مردم قصرشیرین ابلاغ کنم و وحدت بین مذاهب در این شهرستان برای پیشرفت آن یک سرمایه عظیم است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
قبر زکریای رازی کشف شد