امید آفرینی و ارتباط بین نسلی اولویت برنامه‌های دهه
فجر
امید آفرینی و ارتباط بین نسلی اولویت برنامه‌های دهه
فجر

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کرمانشاه؛ “حسین خوش اقبال” معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری در جلسه برنامه ریزی برنامه‌های دهه فجر که در استانداری کرمانشاه تشکیل شد گفت: مسئولان و نهاد‌ها به امانتداری مردم و کسانی که با صبوری و مجاهدت ملت مسئولیت‌ها را عهده دار شده اند باید در بزرگداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی […]

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کرمانشاه؛ “حسین خوش اقبال” معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری در جلسه برنامه ریزی امید آفرینی و ارتباط بین نسلی اولویت برنامه‌های دهه فجربرنامه‌های دهه فجر که در استانداری کرمانشاه تشکیل شد گفت: مسئولان و نهاد‌ها به امانتداری مردم و کسانی که با صبوری و مجاهدت ملت مسئولیت‌ها را عهده دار شده اند باید در بزرگداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پیشگام باشند.

وی با تاکید بربیان خدمات نظام اسلامی و دولت با استفاده از فرصت برنامه‌های دهه فجر افزود: در شرایطی قرار داریم که با وجود مضایق و تحریم‌ها هر هفته یک پروژه مهم افتتاح می‌شود و بیان این خدمات امیدواری مردم را نسبت به آینده بیشتر می‌کند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار با بیان اینکه دشمنان به دنبال ایجاد شکاف بین حاکمیت و مردم هستند تاکید کرد:رقابت‌های سیاسی نباید مانع انعکاس اقدامات مثبت دولت شود، چرا که مردم، دولت و حاکمیت را از هم جدا نمی‌دانند.

حسین خوش اقبال در ادامه با یادآوری شرایط بیماری کرونا تصریح کرد: در دهه فجر تمرکز ویژه‌ای روی فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی انجام شود و لازم است که شیوه‌های جدید و هنرمندانه‌ای در بیان خدمات نظام و انقلاب اسلامی پیش گرفته شود.

وی تجلیل و قدردانی از پیشکسوتان و مبارزان دوران انقلاب اسلامی را مورد تاکید قرار داد و گفت: این چهره‌ها در روز‌های سخت مبارزه، انقلابی بودند و ایستادگی کردند و امروز باید قدردانی شوند هر چند که این‌ها توقعی ندارند و این ما هستیم که به آن‌ها نیاز داریم.

معاون استاندار کرمانشاه با اشاره به نقش همراهی مردم در پیشبرد انقلاب اسلامی بیان داشت: مردم سرمایه اصلی نظام هستند و بزرگترین پاداش برای صبر و مقاومت مردم خدمتگزاری بی منت و صادقانه است. مبادا به واسطه روزمره گی‌ها یا عافیت طلبی‌ها کار مردم رها شود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
ایران اولین کشور سازنده واکسن کرونای سویه اُمیکرون در دنیااست

خوش اقبال یاد آور شد: هر چقدر مردم امیدوار باشند افق انتخابات ۱۴۰۰ نیز روشن‌تر خواهد بود و در این راستا وظیفه همه ما زمینه سازی برای برگزاری یک انتخابات باشکوه است چرا که هر رای بیشتر، دشمنان را مأیوس‌تر می‌کند.