امیر آقایی: به سینمایی متعهدم که مخاطبانش اندک اما آبرومند است

امیر آقایی: به سینمایی متعهدم که مخاطبانش اندک اما آبرومند است

آئین اکران مردمی فیلم سینمایی « »، شب گذشته با حضور با حضور سید مرتضی فاطمی (کارگردان)، (تهیه‌کننده)، بازیگرانی چون و پردیس پورعابدینی و جمعی از دوستداران سینما در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.

سید مرتضی فاطمی، کارگردان فیلم، پیش از آغاز نمایش روی صحنه رفت و از سه مهمان اصلی فیلم دعوت کرد تا برای تماشاگران صحبت کنند.

علی اوجی، تهیه‌کننده «بی‌مادر» با کنایه از بی‌توجهی داوران جشنواره فیلم فجر نسبت به این اثر سینمایی گفت: اگرچه این فیلم مستقل را در داخل تحویل نگرفتند اما در جشنواره‌های خارجی با اقبال خوبی مواجه شد.

امیرآقایی، بازیگر این فیلم نیز در سخنانی کوتاه گفت: خیلی خوشحالم که هنوز می‌توانم به خواسته‌هایم پایبند بمانم. به سینمایی متعهد هستم که اگرچه مخاطبانش اندک اما آبرومند است.

امیر آقایی: به سینمایی متعهدم که مخاطبانش اندک اما آبرومند است

پردیس پورعابدینی، دیگر بازیگر «بی‌مادر» نیز با اشاره به نقش خود در این فیلم سینمایی گفت: با لحظه لحظه نقش مهروز در «بی‌مادر» زندگی کردم و خوشحالم که امشب در کنار مردم هستم و با هم، فیلم را می‌بینیم.

فیلم‌سینمایی «بی‌مادر» که این روزها روی پرده سینماهای سراسر کشور درحال اکران است، تاکنون با جذب حدود سی هزار تماشاگر در کمتر از یک هفته توانسته است از مرز فروش یک میلیارد تومانی عبور کند.