انتقاد لیونل مسی از پاری سن ژرمن

انتقاد لیونل مسی از پاری سن ژرمن

چند ماه پیش به تنها افتخار فوتبالی‌اش که دستش از آن کوتاه مانده بود رسید و به عنوان کاپیتان و رهبر آرژانتین کشورش را برای سومین بار به قهرمانی جام جهانی رساند.

مسی همچنین در به عنوان بهترین بازیکن تورنمنت انتخاب شد، در همه راندهای جام جهانی گلزنی کرد و در فینال مقابل فرانسه دو بار دروازه قهرمان سابق دنیا را باز کرد تا در نهایت آلبی‌سلسته در ضربات پنالتی به پیروزی برسد و به جام طلایی دست پیدا کند.

مسی در بازگشت به آرژانتین با استقبالی در خور یک اسطوره مواجه شد، اما او در مصاحبه اخیرش می‌گوید بر خلاف سایر بازیکنان آرژانتین او تنها کسی بود که وقتی به باشگاهش برگشت با هیچ استقبالی مواجه نشد و کسی نبود که حتی این قهرمانی را به لئو تبریک بگوید. لئو مسی معمولا ترجیح می‌دهد درباره باشگاه‌های سابقش منفی صحبت نکند، اما این حرف‌های او نشان می‌دهد تا چه حد از رفتار پی‌اس‌جی ناراحت است.

او در مصاحبه خود گفت: "من تنها بازیکنی بودم که وقتی به باشگاه برگشتم هیچکس به من تبریک نگفت. هر ۲۵ بازیکن تیم ملی آرژانتین توسط باشگاه‌هایشان تحسین شدند، ولی من نه".

انتقاد لیونل مسی از پاری سن ژرمن

البته وقتی مسی به پاریس برگشت و به تمرین پی‌اس‌جی اضافه شد هم‌تیمی‌های او برای ستاره آرژانتینی گارد افتخار تشکیل دادند و به این شکل قهرمانی‌اش را تبریک گفتند. مشخص است ناراحتی لئو مسی از مدیران باشگاه است و نه بازیکنان.

حتی گفته می‌شود لئو مسی دوست داشته قبل از یکی از بازی‌های پاری سن ژرمن جام جهانی که تازه فتح کرده بود را در پارک دو پرنس به نمایش گذاشته و به هواداران نشان بدهد. او این درخواست را به مدیریت اطلاع داد، ولی باشگاه چون می‌ترسید هواداران که از باخت تیم ملی فرانسه ناراحتند واکنشی منفی نشان بدهند با درخواست لئو موافقت نکرد.

پیشنهاد فر نیوز
رمزگشایی از اتفاق عجیب برای دوچرخه سوار ایرانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *