انتقال بزرگ | مهدی طارمی زیر ذره‌بین نمایندگان منچستریونایتد

انتقال بزرگ | مهدی طارمی زیر ذره‌بین نمایندگان منچستریونایتد

تیم فوتبال پورتو یک‌شنبه شب در حالی که مهدی طارمی را ۷۵ دقیقه در ترکیب داشت، در چارچوب هفته دوم لیگ برتر پرتغال موفق شد به لطف گل دقیقه ۱۰+۹۰ ایوان مارکانو با نتیجه ۲ بر یک میهمانش فارنزه را از پیش‌ رو بردارد و دومین برد متوالی خود در فصل جدید این رقابت‌ها را کسب کند. حالا روزنامه پرتغالی «اُ ژوگو» خبر می‌دهد که نمایندگان باشگاه منچستریونایتد در این دیدار روی سکوهای ورزشگاه دراگائو حضور داشته‌اند و این بازی را از نزدیک دیده‌اند.

در گزارش این رسانه پرتغالی آمده است؛ مشخص نیست که آیا نمایندگان باشگاه منچستریونایتد در این بازی اهداف خاصی را زیرنظر داشته‌اند یا خیر اما آنها در این بازی تنها نبوده‌اند و نمایندگان باشگاه‌های پاری‌سن‌ژرمن، واتفورد، ایبار و بولونیا نیز روی سکوهای ورزشگاه دراگائو حضور داشته‌اند و این بازی را از نزدیک تماشا کردند.همچنین تشخیص اینکه آیا منچستریونایتد بازیکنان مدنظرش را برای پنجره نقل‌وانتقالات بعدی زیرنظر گرفته، یا اینکه آنها هنوز هم به دنبال تقویت احتمالی تیم تحت‌هدایت اریک تن‌هاخ پیش از بسته شدن پنجره تابستانی هستند، دشوار است.

مهدی طارمی

نام باشگاه منچستریونایتد در چند ماه گذشته با نام مهاجم پورتو مرتبط بوده است و آن مهدی طارمی است. در واقع انتظار می‌رفت این مهاجم ایرانی در این تابستان پورتو را ترک کند اما تاکنون هیچ‌یک از مشتری‌های وی حاضر به پرداخت رقم درخواستی ۳۰ میلیون یورویی این باشگاه پرتغالی نشده‌اند. از آنجایی که به نظر می‌رسد منچستریونایتد باید خط حمله خود را تقویت کند، شاید آنها همچنان طارمی ۳۱ ساله را زیرنظر دارند. او هدف آشکار نمایندگان باشگاه‌هایی است که برای تماشای بازی پورتو با فارنزه به پرتغال سفر کرده بودند.

منچستریونایتد همچنین اخیرا به دروازه‌بان پورتو یعنی دیوگو کاستا لینک شده بود اما پس از سرمایه‌گذاری آنها بر روی آندره اونانا، می‌توان گفت که حالا احتمال انتقال او به جمع شیاطین سرخ از بین رفته است.