انهدام باند بزرگ کلاهبرداری در کرمانشاه/ پرونده ۱۲۰ شاکی
دارد
انهدام باند بزرگ کلاهبرداری در کرمانشاه/ پرونده ۱۲۰ شاکی
دارد

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، شهرام کرمی امروز در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: یک باند بزرگ کلاهبرداری توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) در کرمانشاه متلاشی شد و اکثر اعضای آن دستگیر شدند. وی تصریح کرد: این باند با غصب عناوین دولتی و حکومتی، مردم را اغوا و به بهانه دریافت وام‌های کم‌بهره و […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، شهرام کرمی امروز در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: یک باند بزرگ کلاهبرداری توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) در کرمانشاه متلاشی شد و اکثر اعضای آن دستگیر شدند.

وی تصریح کرد: این باند با غصب عناوین دولتی و حکومتی، مردم را اغوا و به بهانه دریافت وام‌های کم‌بهره و بلندمدت از آن‌ها مبالغی را دریافت کرده و در پاره‌ای از موارد با استفاده از سلاح گرم اقدام به تهدید مردم می‌کردند.

دادستان کرمانشاه با اعلام اینکه تاکنون در رابطه با این پرونده هشت نفر دستگیر شده‌اند و یک نفر هم متواری است، اعلام کرد: این پرونده ۱۲۰ شاکی دارد. 

وی با بیان اینکه متهمین این پرونده عناوین اتهامی مختلفی دارند، گفت: علاوه بر اینکه غصب عناوین دولتی و حکومتی مجازات حبس را به دنبال دارد، این متهمین به دلیل اتهامات دیگری همچون معاملات ربوی، کلاهبرداری، حمل و نگهداری سلاح سرد، مشروبات الکلی و… بصورت جدا مجازت خواهند شد.

کرمی افزود: پس از دستگیری دیگر متهم، این پرونده تکمیل شده و به دادگاه ارسال می‌شود و با صدور رای نهایی، برای پرداخت مطالبات مالباختگان اقدام می‌شود.

دادستان کرمانشاه در ادامه از مردم خواست تا هوشیاری خود را در برابر چنین پیشنهادات اغوا کننده‌ای حفظ کنند و گفت: مردم نسبت به این مسئله حساس باشند که اگر فردی علنا اعلام کرد به دستگاه‌های دولتی و حاکمیتی و انقلابی متصل است، قصدش کلاهبرداری و اخاذی است.

وی تاکید کرد: پرونده این کلاهبرداری به صورت قاطع در دستگاه قضایی استان رسیدگی می شود و نتایج آن بعد از صدور حکم دادگاه اعلام می شود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
مادر شهدای رضوان مدنی در کنار فرزندان شهیدش آرام گرفت +تصاویر

انتهای پیام/پ