انهدام دو شبکه سازمان یافته قاچاق شبکه‌ای سوخت در قصرشیرین

به گزارش افق کرمانشاه، رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه گفت: در راستای برخورد با مفاسد اقتصادی و شبکه‌های سازمان یافته قاچاق، دو شبکه سازمان یافته قاچاق سوخت در شهرستان قصرشیرین که بصورت گسترده و مستمر اقدام به قاچاق سوخت به کشور عراق می‌کردند با تلاش پاسداران گمنام امام زمان (عج) سازمان اطلاعات سپاه استان شناسایی شدند.
شهرام کرمی افزود: این دو شبکه در چند سال فعالیت دهها میلیون لیتر سوخت یارانه‌ای را از نقاط مختلف استان جمع آوری و بصورت شبکه‌ای از طریق مرز پریزخان از کشور خارج کردند.
رئیس کل دادگستری استان گفت: این دو شبکه از طریق قاچاق سازمان یافته بیش از ۵۰۰ میلیارد تومان درآمد نامشروع بدست آورند و با خروج سرمایه‌های ملی و فرآورده‌های یارانه‌ای از این طریق ضربه فراوانی به اقتصاد استان و کشور و اخلال در تامین سوخت مورد نیاز استان بوجود آورند.
وی افزود: با هماهنگی‌های قضایی صورت گرفته و با تلاش سازمان اطلاعات سپاه استان ۶ نفر از عوامل اصلی این شبکه دستگیر و پیگیری لازم برای دستگیر‌ی سایر عوامل در دست اقدام است.

نوشته انهدام دو شبکه سازمان یافته قاچاق شبکه‌ای سوخت در قصرشیرین اولین بار در افق کرمانشاه | ofoqkermanshah.ir. پدیدار شد.