انگاپت: هدف تیم ما پیروزی در باشگاه‌های جهان است

رقابت‌های والیبال جام باشگاه‌های جهان از امروز (چهارشنبه) کارش را آغاز خواهد کرد. در روز نخست این مسابقات هالک‌بانک ترکیه به مصاف سانتوری ژاپن خواهد رفت. هالک‌بانک با حضور ستارگانی همچون نیمیر عبدالعزیز و اروین انگاپت پا به این مسابقات خواهد گذاشت.

فدراسیون جهانی والیبال در گزارشی به این مسابقات پرداخت و نوشت: «اروین انگاپت، فوق ستاره فرانسوی روز چهارشنبه برای هالک‌بانک رو در روی سانتوری قرار خواهد گرفت. با حضور تیم‌هایی از برزیل، ایتالیا، ژاپن، ترکیه و هند میزبان، مسابقات قهرمانی باشگاه‌های والیبال مردان از روز چهارشنبه در بنگلور هند آغاز می‌شود و بعد از برگزاری مسابقات در پنج روز، قهرمان جدید جهان مشخص خواهد شد.

شش تیم به دو گروه تقسیم شده‌اند. در بازی افتتاحیه این مسابقات، هالک‌بانک با سانتوری ژاپن روبه‌رو خواهد شد. هالک‌بانک که دارای ستاره فرانسوی یعنی انگاپت و ستاره هلندی یعنی نیمیر عبدالعزیز است، با ۱۰ برد پیاپی در لیگ ترکیه تیم شکست‌ناپذیر این لیگ به شمار می‌آید.

انگاپت درباره این مسابقات اظهار داشت: حریفان ما بسیار قوی‌اند و ما از چالش‌هایی که قرار است با آنها روبه‌رو شویم آگاهیم. به حریفان احترام می‌گذاریم اما هدف ما کسب دو پیروزی است و مطمئن‌ایم می‌توانیم بر این موانع غلبه کنیم. تیم ما قدرت و کیفیت انجام این کار را دارد.

تیم هندی هم به عنوان اولین تیم از این کشور در این مسابقات شرکت می‌کند و قطعا تاریخ‌ساز خواهد شد. همچنین میناس برزیل پس از کسب مقام چهارم در سال گذشته با دومین حضورش به مسابقات قهرمانی باشگاه‌های جهان بازگشته است.

انتهای پیام

نوشته انگاپت: هدف تیم ما پیروزی در باشگاه‌های جهان است اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی افق کرمانشاه | ofoqkermanshah.ir. پدیدار شد.