اوراماناتی‌ها پایان هفته منتظر باران باشند
اوراماناتی‌ها پایان هفته منتظر باران باشند

شهنار حق‌پرست امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، در خصوص وضعیت جوی استان طی روزهای آینده، اظهار داشت: روزهای زمستانی سرد و بدون بارشی را تجربه می‌کنیم. وی ادامه داد: تا روز پنجشنبه شرایط نسبتا پایداری بر جو منطقه مستقراست، آسمان بدون ابر، وزش باد غالبا ملایم و در اوایل روز هم آلاینده‌های […]

شهنار حق‌پرست امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، در خصوص وضعیت جوی استان طی روزهای آینده، اظهار داشت: روزهای زمستانی سرد و بدون بارشی را تجربه می‌کنیم.

وی ادامه داد: تا روز پنجشنبه شرایط نسبتا پایداری بر جو منطقه مستقراست، آسمان بدون ابر، وزش باد غالبا ملایم و در اوایل روز هم آلاینده‌های شهری را تجربه می‌کنیم و دمای شبانه هم تا پایان هفته روند افزایشی دارد.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: به دنبال این وضعیت سامانه‌ای ناپایدار از اواخر روز پنجشنبه جو منطقه را متاثر می‌کند و ما می‌توانیم نوید بارش را در روز جمعه برای هم‌استانی‌ها داشته باشیم.

وی تصریح کرد: پیامدهای این سامانه ناپایدار وزش باد نسبتا شدید و بارش برف و باران در سطح استان خواهد بود و اما بارش در روز جمعه به خصوص در نواحی اورامانات نمود بیشتری دارد.

حق‌پرست ادامه داد: حداقل دمای امروز استان کرمانشاه به پنج درجه سانتی‌گراد زیر صفر رسید و پیش‌بینی می‌شود حداکثر دمای امروز شهر به ۱۵ درجه سانتی‌گراد برسد.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
تعطیلی تنها جایگاه سوخت گاز CNG درسرابله/جایگاهی که همیشه تابلوی درحال تعمیر می باشددرورودی آن نصب است