اورژانس کرمانشاه ، پایان ماموریت عاشقی با شهد زیارت یار

به  گزارش فر نیوز  ، به  نقل از روابط عمومی اورژانس پيش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه   با شروع ایام اربعین اورژانس پيش بیمارستانی کرمانشاه  بنابر رسالت و وظیفه در امر خدمت رسانی به زوار اربعین حسینی(ع) از ورودی استان شهرستان کنگاور تا نقطه صفر مرزی خسروی و همچنین مسیر جاده حمیل که به استان ایلام ختم می‌شود با پوشش امدادی و استقرار تیم ها و آمبولانس ها در این ماموریت بزرگ شرکت کرد.

در طول این ماموریت که تقریبا از اوایل سال ۱۴۰۲ برنامه ریزی و اقدامات میدانی صورت گرفت آمبولانس ها ، موتورلانس، اتوبوس آمبولانس ها و بالگردهای اورژانس پیش بیمارستانی استان کرمانشاه بارها ماموریت انجام داده و نیازمندی های درمانی زائرین عزیز را بصورت شایسته پاسخگو بوده  است

 

در پایان این ماموریت عاشقانه طی هماهنگی های دکتر قلعه سفیدی ریاست مرکز با مجموعه استانداری و سپاه در قالب کاروان مشترک کارکنان و خادمین اربعین حسینی از اورژانس پيش بیمارستانی کرمانشاه را به نوشیدن شهد زیارت نجف و کربلای معلا مهمان کردند.

در این سفر رئیس اورژانس پيش بیمارستانی مسافران سرزمین عشق را همراهی کرد. دکتر قلعه سفیدی از همه ی خادمانی که در امر درمان و فوریت های پزشکی فعال بودند تقدیر و تشکر کرد.

طی زمان اجرای طرح بیش از ۸۳۰۰ ماموریت اورژانسی انجام شد که از این تعداد ۶۱۰ ماموریت ترافیکی و ۷۶۹۱ ماموریت غیرترافیکی بوده است ،  از مجموع ماموریت های غیرترافیکی ۱۰۲۸ مورد مربوط به گرمازدگی، ۳۹۹ مورد  تنفسی، ۲۲۵ مورد قلبی و ۱۷۰ مورد مسمومیت و سایر موارد بوده است.

در طرح  سلامت  اربعین ۳۳۹ نفر  از نیروهای اورژانس به همراه ۱۱۵ آمبولانس، پنج دستگاه اتوبوس آمبولانس، چهار موتورلانس و دو بالگرد فعالیت داشته اند .

پیشنهاد فر نیوز
شبکه زاگرس را در این آدرس در تلوبیون ببینید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *