اولویت اصلی امنیت سلامت باشد

استان کرمانشاه دروازه کربلا است و افتخارخدمت رسانی به زوار امام حسین علیه السلام را دارد و امسال به نحو احسن این وظیفه تاریخی که در گردن‌ما هست انجام خواهیم داد.

به گزارش خبرنگارچویرنیوز سرپرست معاونت اقتصادی استانداری کرمانشاه عنوان کرد: در ایام اربعین استان کرمانشاه میزبان ۵ میلیون نفر زوار خواهد بود واستان کرمانشاه در سالیان متمادی افتخار خدمت به زائران امام حسین را داشته و انشاالله امسال هم این وظیفه تاریخی را به خوبی انجام خواهیم داد.

وی افزود :زائری که وارد یک استان می‌شود یک سفیر فرهنگی است که این سفیر اتفاقات استان را منعکس می‌کند که این انعکاس در آینده یک استان بسیار تاثیرگذار است.

محمدی عنوان‌کرد : جایگاه های سوخت را شرکت پخش بنابر ارائه خدمات ۲۴ ساعته با هماهنگی فرمانداران جهت تامین سوخت زوار رصد و کنترل کنند.

محمدی با اشاره به تامین دارو و خدمات پزشکی افزود: مدیران پیش بینی های لازم را در زمینه تامین داروهای مورد نیاز در حال حاضر پیگیری و مدیریت کنند تا در زمان اربعین با کمبود یا مشکلی روبرو نشویم.

وی بر تامین آرد و نان زمان اربعین با شیفت بندی به صورت ۲۴ ساعته تاکید کرد و گفت: ارائه خدمات بانکی، حوزه مالی و تامین نقدینگی از هم اکنون مورد رصد و مدیریت قرار گیرد.

وی در پایان گفت : این رویداد بزرگ مذهبی در استان باعث گردش اقتصادی خواهد بود ومدیران استانی و شهرستانی باید این موضوع را به منظور بهبود اقتصاد استان مدیریت کرده، موانع و مشکلات را احصا کنند

خبرنگار: فریبا مرادپناه

نوشته اولویت اصلی امنیت سلامت باشد اولین بار در پایگاه خبری چویر نیوز. پدیدار شد.