اولین و تنها شرکت ساخت ،تجهیز و مشاوره گلخانه در غرب کشور را بشناسیم ، شاید بدرمان بخورد !!

  به  گزارش فر نیوز  ، شاید  خیلی ها  بخواهند  گلخانه ایجاد  نمایند  و   ندانن  چگونه ،  چه  تجهیزاتی می خواهد و  باید  کجا آنرا  را تهیه  کنند  ، در این مطلب می خواهیم  یک شرکت را به  شما  معرفی  کنیم   ،  در سایت   شرکت آراس  و در بخش در باره ما  می خوانیم  :

شرکت مکانیزاسیون آراس در سال 92 با هدف ارتقا کیفیت و ارائه خدمات به بهترین شکل، به کشاورزان عزیز تاسیس گردید. این شرکت در زمینه ساخت انواع گلخانه و سازه‌های مربوط به ساخت گلخانه و همچنین مشاوره و اجرای انواع کشت‌های خاکی و بدون خاک فعالیت می‌کند. ما مفتخر به اجرای بیش از ده ها پروژه موفقیت آمیز در غرب کشور هستیم. بدین‌وسیله به کشاورزان و علاقمندان در زمینه ساخت گلخانه در ایران اعلام می‌کنیم که آماده همکاری در اجرای طرح‌ها و پروژه‌های شما هستیم.

در ادامه و در  بخش دیگری از  سایت  این  شرکت می خوانیم  : بزرگترین آرمان ما خلق ثروت در اقتصاد و صنعت کشاورزی ایران زمین است ،  این شرکت  با همکاری چند نفر از متخصصین حوزه مهندسی کشاورزی و ساخت گلخانه تاسیس گردید. پروژه های انجام شده این شرکت در شهرهای جلفا، عجب شیر از استان آذربایجان شرقی – شهر کامیاران از استان کردستان – شهرهای سرارود، بیستون، ماهیدشت، قزانچی، سرپلذهاب، سراب نیلوفر از استان کرمانشاه واقع هستند و به حول و قوه ی الهی تمامی پروژه ها با موفقیت و رضایت کامل کارفرمایان نصب و تجهیز شده اند.

قبل از اینکه  ادامه  مطلب را بخوانید  این  فیلم را ببنید

 

 

مهندسی ،دانش نوین و تجربه کافی

شرکت آراس از زمانی که شما تحقیقاتتان را برای ساخت گلخانه شروع میکنید در کنار شماست و طراحی های لازم را برای اجرای صحیح پروژه تان ارائه میدهد ، زمانی که بخواهید قطعات سازه گلخانه را تهیه کنید قطعات مرغوب با قیمت مناسب به شما ارائه میکند، زمانی که سازه شما در حال آماده سازی باشد تمامی خدمات پرس کاری‌، نورد کاری،  مته کاری، فورچ و برشکاری را برای شما انجام میدهد، زمانی که قصد نصب سازه را داشته باشید به طور کامل برای شما آن را نصب میکند و در نهایت در مرحله عملیاتی کردن و بهره برداری از گلخانه نیز سم، کود، نشاء، مواد مغذی خاک و آب و مشاوره کشت و بازرسی های لازم را نیز به شما ارائه میدهد.

ویژگی ها و تمایزات شرکت آراس

شرکت آراس دارای تیمی متعهد و مسولیت پذیر در برابر جامعه کشاورزی که همواره جلسه هایی در اتاق فکر آراس برگزار می شود که به بررسی علمی و دقیق راه کار ها ،مشکلات ،ایده ها و طرح ها در بخش اقتصاد کشاورزی ، صنعت کشاورزی و بهداشت محصولات کشاورزی می پردازد و دائما مطالبه گر آنها از مسولین مربوطه می باشد . سازندگی ، تولید ، تکنولوژی

تمایزات و برتری های شرکت  آراس

1-صداقت در کار و اطمینان خاطر تمامی کار فرما ها در این مبحث

2-پیشرفت تمامی پروژه  ها اجرا شده طبق چارت زمان بندی

3-استفاده با تجربه ترین نیرو های اجرایی در انجام پروژه ها

4-ارائه بهترین مشاوره کشت توسط برترین مشاوران

5-استفاده از اسپانسر های علمی از دانشگاه معتبر ایران

6- استفاده از متریال با کیفیت و گارانتی دار در اجرای پروژه

و اما  اگر می خواهید  اطلاعات بیشتری داشته باشید  میتوانید به روش های زیر و در ساعات 8-18 در کلیه روزهای هفته با ما تماس بگیرید.

کرمانشاه | چهارراه وکیل آقا | بازار سم فروش ها

و یا  به آدرس  سایت  این  شرکت  مراجعه  کنید  ( کلیک )
شماره  تماس

09144894968