بازار کرمانشاه زیر چتر بازرسان طرح «شهید سلیمانی»/ ۵۹۸ واحد
صنفی متخلف تعطیل شد
بازار کرمانشاه زیر چتر بازرسان طرح «شهید سلیمانی»/ ۵۹۸ واحد
صنفی متخلف تعطیل شد

ابراهیم شکیبا امروز در گفت‌‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه از تداوم اقدامات تیم‌های نظارتی در مدیریت و پیشگیری از بیماری کووید۱۹ (طرح سردار شهید حاج قاسم سلیمانی) خبر داد و اظهار داشت: طرح سردار شهید حاج قاسم سلیمانی که از اول آذر و از استان کرمانشاه آغاز شده و هنوز ادامه دارد. معاون بهداشتی […]

ابراهیم شکیبا امروز در گفت‌‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه از تداوم اقدامات تیم‌های نظارتی در مدیریت و پیشگیری از بیماری کووید۱۹ (طرح سردار شهید حاج قاسم سلیمانی) خبر داد و اظهار داشت: طرح سردار شهید حاج قاسم سلیمانی که از اول آذر و از استان کرمانشاه آغاز شده و هنوز ادامه دارد.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تصریح کرد: در این طرح، با بکارگیری بیش از ۱۴۹ تیم نظارتی شامل نیروهای بسیج و داوطلبین جمعیت هلال احمر با نظارت بازرسین بهداشت محیط و حرفه‌ای بازرسی‌ها از مراکز تهیه، توزیع و فروش مواد غذایی، اماکن عمومی تشدید شده است.

وی ادامه داد: در این راستا تاکنون بیش از ۶۷ هزار و ۷۴۰ بازرسی از  مراکز و اماکن انجام شد، همچنین ۴ هزار و ۴۵۰ اخطار جهت واحدهای متخلف صادر و ۵۹۸ واحد نیز از فعالیت آن‌ها جلوگیری و تعطیل شدند و جهت اعمال قانون به مراجع قضایی معرفی شدند.

شکیبا تصریح کرد: نظارت‌ها به صورت مستمر ادامه دارد و از مردم استان درخواست می‌کنیم به منظور قطع زنجیره انتقال بیماری، ضمن استفاده از ماسک، فاصله‌گذاری اجتماعی را رعایت کنند.

وی در پایان، خاطرنشان کرد: مردم می‌توانند درصورت مشاهده هرگونه تخلف در مورد عدم رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی باسامانه بهداشت ۱۹۰ تماس بگیرند.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
حضور حداکثری مردم در انتخابات یک اولویت است