بازدید معاونین فناوری بانک‌های خصوصی از استودیوی تجربه گروه داده‌پردازی بانک پارسیان

علی موسوی معاون نوآوری و فن‌آوری گروه داده‌پردازی بانک پارسیان با اشاره به فعالیت” استودیو تجربه ” طی چند ماه اخیر اظهار داشت: در این مدت تیم‌های بسیار حرفه‌ای و شرکت‌های دارای محصولات فن آورانه در حوزه هوش مصنوعی, ریسک‌های بانکی و حوزه‌های مالی ازجمله؛ شرکت‌های “رزیلنس”،”بستیران” و ” فرا” در استودیو مستقرشده‌اند.

وی گفت: همچنین در این مدت بیش از ۱۵ بازدید از سوی مدیران منابع انسانی شرکت‌های صنعتی بزرگ ، مدیران هلدینگ های بانک‌های کشور و مدیران مرکز نوآوری بنگاه‌های اقتصادی از استودیو تجربه صورت گرفته است که در این میان حدود ۱۴ فرصت هم آفرینی میان عرضه‌کنندگان فناوری , بازدیدکنندگان و شرکت‌های پارسیان ایجادشده است.

بنابراین گزارش” استودیو تجربه” گروه داده‌پردازی بانک پارسیان که اسفندماه سال گذشته با حضور دکتر دهقان معاون علمی فناوری ریاست جمهوری و دکتر پرویزیان مدیرعامل بانک پارسیان افتتاح شد، اولین استودیو تجربه کشور در حوزه فن آورانه و نوآورانه است که با برخورداری از امکانات مطلوب و پیشرفته در نوع خود بی‌نظیر است.

گفتنی است؛ پس از این بازدید، نشست کمیسیون فناوری اطلاعات با حضور معاونین فناوری بانک‌های خصوصی به میزبانی گروه داده‌پردازی بانک پارسیان برگزار و در خصوص تصمیمات و اقدامات انجام‌شده مصوبات و برنامه‌های پیش رو بحث و تبادل‌نظر صورت گرفت.

نوشته بازدید معاونین فناوری بانک‌های خصوصی از استودیوی تجربه گروه داده‌پردازی بانک پارسیان اولین بار در پایگاه خبری همت خبر. پدیدار شد.

پیشنهاد فر نیوز
آمریکا دفاع از عربستان در برابر تهدید هسته‌ای ایران را تضمین کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *