بازگرداندن ۳۰ گرم طلای مفقودی به صاحب آن توسط پلیس کرمانشاه

به گزارش افق کرمانشاه ، سرهنگ “حمیدرضا نورایی” اظهار داشت: در ماموریت نخست و برابر اعلام کلانتری ۲۱ نیایش کرمانشاه، به دنبال وقوع یک مورد تصادف مقابل ضلع شمالی فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی، افسر گشت کلانتری به نام ستواندوم “امیر غلامی” جهت بررسی موضوع در صحنه حضور پیدا می‌کند.
وی ادامه داد: این مامور کلانتری پس از حضور در صحنه تصادف متوجه ۳۰ گرم طلا و ۲ عدد گوشی تلفن همراه بلاصاحب که در محل رها شده بود، می‌شود.
سرهنگ نورایی افزود: ستواندوم غلامی به محض کشف اموال بلاصاحب رها شده، صاحب آن‌ها را شناسایی و تحویل یکی از اعضای خانواده می‌دهد.
رئیس بازرسی انتظامی استان در ادامه یادآوری کرد: در ماموریت دیگر نیز سروان “بیژن قاسمی” از کارکنان پلیس راهور استان حین گشترنی در تقاطع موید، به یک کیف دستی حاوی ۲ عدد کارت عابر بانک و مبلغ ۲ میلیون و ۱۷۰ هزار ریال می‌شود.
وی گفت: این مامور وظیفه شناس هم با تلاش خود صاحب اموال مفقودی را شناسایی و با دعوت از وی به حضور در بازرسی پلیس راهور، اموال کشف شده را به وی تحویل می‌دهد.
سرهنگ نورایی در پایان با تقدیر از اقدام ارزشمند ستواندوم غلامی و سروان قاسمی، گفت: ماموران پلیس بار‌ها ثابت کرده اند حافظ جان، مال و ناموس مردم هستند و علاوه بر تامین امنیت آن ها، در چنین مواقعی نیز به یاری و کمک آن‌ها می‌شتابند.

نوشته بازگرداندن ۳۰ گرم طلای مفقودی به صاحب آن توسط پلیس کرمانشاه اولین بار در افق کرمانشاه | ofoqkermanshah.ir. پدیدار شد.