بازگشت ۱۵۱ هکتار به اراضی ملی کرمانشاه/ از ۱۵۰۰ ساخت و ساز
غیرمجاز جلوگیری شد
بازگشت ۱۵۱ هکتار به اراضی ملی کرمانشاه/ از ۱۵۰۰ ساخت و ساز
غیرمجاز جلوگیری شد

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، پرویز توسلی‌زاده امروز در جمع اصحاب رسانه با تاکید بر حفظ حقوق بیت‌المال و حفاظت از منابع ملی، اظهار داشت: در عرصه حفاظت از اراضی ملی موفقیت‌های چشمگیری داشته‌ایم. وی ادامه داد: امسال با صدور ۷۵۶ دستور موقت ۱۵۱ هکتار از زمین‌هایی که تغییر کاربری داده شده بود به […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، پرویز توسلی‌زاده امروز در جمع اصحاب رسانه با تاکید بر حفظ حقوق بیت‌المال و حفاظت از منابع ملی، اظهار داشت: در عرصه حفاظت از اراضی ملی موفقیت‌های چشمگیری داشته‌ایم.

وی ادامه داد: امسال با صدور ۷۵۶ دستور موقت ۱۵۱ هکتار از زمین‌هایی که تغییر کاربری داده شده بود به وضعیت قبل (اراضی ملی) برگشته است و در حوزه شهرداری‌ها هم امسال از یک‌هزار و ۵۰۰ مورد ساخت و ساز غیرمجاز جلوگیری شده است.

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه با اشاره به سیاست‌های اصلی دستگاه قضایی استان را برخورد با متصرفان اراضی ملی، گفت: یک مورد نباید تغییر کاربری اراضی زراعی بدون مجوز قانونی داشته باشیم همچنین نباید موردی تجاوز به عرصه‌های ملی منابع طبیعی و قطع نهال داشته باشیم.

وی تصریح  کرد: قطعا در حوزه شهری هم همین سیاست‌ها را دنبال خواهیم کرد و با هرگونه ساخت و ساز غیرمجاز برخورد جدی می‌شود.

توسلی‌زاده ادامه داد: همچنین در حوزه راه و شهرسازی نباید یک مورد تجاوز به اراضی دولتی داشته باشیم در سایر حوزه‌های هم به همین ترتیب حوزه حواشی رودخانه‌‌ها، گلخانه‌ها و… نباید خلاف قانون ساخت و سازی صورت گیرد.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
واردات موز در مقابل صادرات سیب آزاد شد