بازیکن مورد علاقه نکونام، تیم جدیدش را انتخاب کرد

بازیکن مورد علاقه نکونام، تیم جدیدش را انتخاب کرد

جلال الدین ماشاریپوف هافبک تیم ملی ازبکستان که در فصل گذشته پیراهن عربستان را برتن داشت و همبازی کریس بود، گزینه مد نظر جواد نکونام برای تقویت خط هافبک و حمله استقلال است.در پی اعلام نیاز نکونام به ماشاریپوف، مدیران باشگاه استقلال مذاکراتی را با این بازیکن ازبک و مدیر برنامه هایش آغاز کرده اند و امیدوار به جذب او هستند.

در این خصوص علی سامره سرپرست استقلال هم در آخرین مصاحبه خود اعلام کرد که مذاکرات با ماشاریپوف در جریان است و احتمال توافق دو طرف وجود دارد.در چنین شرایطی اما ماشاریپوف با انتشار یک استوری در صفحه شخصی خود باعث غافلگیری مخاطبانش شد. او در حالی که با استقلال مشغول مذاکره است، عکسی از خودش انتشار داد که پیراهن پاختاکور ازبکستان را بر تن دارد.ماشاریپوف که از پاختاکور به فوتبال معرفی شد، حد فاصل سال های 2013 تا 2021 در این تیم مطرح ازبکستانی بازی کرد و بی شک تعصب خاصی به پاختاکور دارد.

او اگرچه همین حالا هم مورد توجه باشگاه پاختاکور قرار گرفته، اما به نظر می رسد عکسی که برتن دارد یا قدیمی است یا اگر هم به تازگی برداشته شده لباس او مربوط به گذشته است و ربطی به توافق او با باشگاه ازبکستانی ندارد.باید منتظر ماند و دید مذاکرات باشگاه استقلال با ماشاریپوف چگونه پیش می رود. علی خطیر و همکارانش در صدد هستند از بازیکن باتجربه ازبک تخفیف بگیرند و به همین خاطر چانه‌زنی های دوطرف ادامه دارد.

هافبک ازبکستانی

پیشنهاد فر نیوز
زمان عرضه‌ خودرو‌‌های وارداتی‌ در سامانه یکپارچه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *