باید برای خدمت رسانی بی منت به مردم، همه با هم تلاش کنیم

مژده خبر – همزمان با گرامیداشت هفته بسیج فرمانده مقاومت بسیج و رئیس اداره امور مالیاتی اسلام آباد غرب با بسیجیان و جمعی از رزمندگان دفاع مقدس دیدار کردند.

به گزارش خبرنگار مژده خبر در شهرستان اسلام آباد غرب در ۴آذر ماه سال جاری
فرماندهی و جمعی از اعضای شورای حوزه بسیج با حضور در اداره امور مالیاتی شهرستان اسلام آباد غرب به مناسبت بزرگداشت هفته بسیج با تعدادی از بسیجیان و یادگاران هشت سال دفاع مقدس دیدار و گفتگو کردند.
فرزاد رستمی ریاست اداره امور مالیاتی شهرستان اسلام آباد غرب در سخنانی با گرامی داشت هفته بسیج با اشاره به فرهنگ و تفکر بسیجی و گسترش آن در سطح جامعه تصریح کرد: تعامل و همکاری با نهاد مقدس بسیج در پیشبرد اهداف عالیه نظام نقش ارزنده ای دارد و ترویج فرهنگ بسیجی در ادارات در راستای تکریم ارباب رجوع و خدمت به مردم امری مهم است .
رستمی‌ ادامه داد: برای درک معنی بسیج وقتی به‌فرمان امام(ره) مراجعه می‌کنیم که فرمود:«بسیج شجره طیبه است» به عمق و بصیرت این نهاد مردمی می‌رسیم و متوجه می‌شویم که بسیج مرز نمی شناسد ، بسیج برای خدا کار می‌کند و در راه خدا قدم برمی‌دارد که این‌ها بخشی از خصوصیات این شجره طیبه است.
سرهنگ پاسدار بهزاد یوسف وند فرمانده مقاومت بسیج گفت: بسیج به‌عنوان یک تفکر جهادی و انقلابی، پرچم‌دار شکوفایی در حوزه‌های مختلف بوده و در ادارات نیز تفکر بسیجی، کارمندان انقلابی و خدمت‌رسان می‌سازد.
یوسف وند افزود: هر جا که تفکر بسیجی ساری و جاری بوده است موفق بوده‌ایم و مدیران، رؤسا و مسئولان نباید غافل از تفکر و اندیشه بسیجی در بین کارکنان شوند و جهت ترویج این روحیه تلاش کنند.
وی بر تعامل سازنده بین مجموعه ادارات و سپاه تأکید کرد و گفت: سپاه پاسداران و بسیج ادارات شهرستان اسلام آباد غرب ، در خدمت دستگاه‌های اجرایی جهت ارائه خدمات جهادی به اقشار مختلف جامعه و رفع موانع و مشکلات موجود می‌باشد و آمادگی هرگونه همکاری با مجموعه دولت را دارد.
در این دیدار فرزاد رستمی نیز با اهدا لوح تقدیر به سرهنگ پاسدار بهزاد یوسف وند و چند تن از یادگاران دفاع مقدس بهرام بیژنی ،فرامرز کریمی،محسن ولی پور ،اردشیر شهبازی تقدیر و تشکر نمود.
وتوفیق روزافزون همه ی بسیجیان رادر راه پاسداری وصیانت از ارزشها ودستاوردهای شکوهمند انقلاب اسلامی ازحضرت حق مسئلت خواست.

✍مسعود باقری: مسئول دفتر نمایندگی پایگاه خبری مژده خبر در شهرستان اسلام آباد غرب

  • منبع خبر : مژده خبر