به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، فریبرز کرمی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت : خروج مسافران ایرانی به کشور عراق ممنوع است و پذیرش هموطنان ایرانی که از خاک عراق به ایران قصد عزیمت دارند فقط با در دست داشتن برگه آزمایش تست کرونا امکان پذیر است […]

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، فریبرز کرمی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت : خروج مسافران ایرانی به کشور عراق ممنوع است و پذیرش هموطنان ایرانی که از خاک عراق به ایران قصد عزیمت دارند فقط با در دست داشتن برگه آزمایش تست کرونا امکان پذیر است و داشتن برگ آزمایش الزامی است.

او گفت : تردد مسافران از پنج مرز خسروی، پرویزخان، شیخ صله، شوشمی و سومار پس از همه گیری ویروس کرونا به جز در مواردی که همسر فرد ایرانی در کشور عراق باشد و یا بالعکس، ممنوع شده است.

کرمی افزود: خروج اتباع عراقی به کشور عراق با محدودیت از طرف دولت عراق صورت می‌پذیرد و ورود اتباع عراقی به ایران ممنوع است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه با بیان اینکه ممنوعیت تردد مسافر از مرز‌های رسمی این استان موضوع تازه‌ای نیست، افزود: تنها تردد رانندگان خودرو‌های ترانزیت درصورت منفی بودن تست کرونایی که در نقطه صفر مرزی از آن‌ها گرفته می‌شود، بین دو کشور امکان پذیر است .

انتهای پیام/د

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کشف محموله پارچه قاچاق در جوانرود