فر نیوز  … محمدجواد کنجوری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ضمن تاکید برنظارت کامل برای رعایت تمام شیوه‌نامه‌های بهداشتی در سینماها، افزود: اکنون براساس مصوبه ستاد ملی مقابله با توجه به زرد شدن وضعیت کرمانشاه، گروه شغلی سه از ششم دی ماه ۹۹ مجاز به فعالیت می شود. وی افزود: […]

 

فر نیوز  … محمدجواد کنجوری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ضمن تاکید برنظارت کامل برای رعایت تمام شیوه‌نامه‌های بهداشتی در سینماها، افزود: اکنون براساس مصوبه ستاد ملی مقابله با توجه به زرد شدن وضعیت کرمانشاه، گروه شغلی سه از ششم دی ماه ۹۹ مجاز به فعالیت می شود.
وی افزود: باتوجه به کاهش محدودیت ها از ششم دی ماه ۲ سینما آزادی و فرهنگ این شهر با اکران فیلم های روز در خدمت همشهریان هنردوست خواهند بود و به زودی نیز فیلم «دیدن این فیلم جرم است» که از آثار فاخر سینمایی به کارگردانی «رضا زهتابچیان» و تهیه کنندگی «محمدرضا شفاه» است، به چرخه اکران اضافه خواهد شد.
کنجوری خاطرنشان کرد: آموزش‌های لازم به پرسنل در قالب کلاس‌های چند ساعته آموزشی و آیین ‌نامه ابلاغی وزارت بهداشت در طرح فاصله‌گذاری هوشمند داده شده و ان‌شاءالله در زمینه بهداشت محیط هیچ گونه مشکلی وجود نخواهد داشت.
وی در خاتمه افزوده شدن ۲ سالن وی آی پی با ظرفیت ۳۶ نفر و کافی شاپ را از اقدامات انجام شده در سال جاری و ایام شیوع کرونا برای توسعه‌ سینماهای کرمانشاه اعلام کرد و افزود: افزایش سرانه صندلی های سینمایی در کرمانشاه از مهمترین اهداف موسسه بهمن سبز حوزه هنری است.

استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر جمعیت دارای ۱۴ شهرستان و ۲ هزار و ۵۹۵ روستا است

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
عوارض واکسن آسترازنکا بسیار نادر است