رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان از کشف ۲ محموله روغن خوراکی احتکار شده و گردو قاچاق در کرمانشاه خبر داد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه ، سرهنگ “جلیل سلطانی ارزش این محموله‌ها را  یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال  عنوان کرد و افزود: در ماموریت نخست و پس از اطلاع ماموران اداره […]

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان از کشف ۲ محموله روغن خوراکی احتکار شده و گردو قاچاق در کرمانشاه خبر داد.

‍ کشف روغن احتکاری و گردو قاچاق در کرمانشاه به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه ، سرهنگ “جلیل سلطانی ارزش این محموله‌ها را  یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال  عنوان کرد و افزود: در ماموریت نخست و پس از اطلاع ماموران اداره مبارزه با جرائم اقتصادی در خصوص احتکار مقدار زیادی روغن خوراکی  رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران با انجام کار‌های اطلاعاتی موفق به شناسایی انبار محل احتکار شدند.

سرهنگ سلطانی گفت: در بازرسی‌های انجام شده ۲ تن و ۴۰۵ کیلوگرم انواع روغن خوراکی احتکار شده  به ارزش ۸۰۰ میلیون ریال کشف شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان افزود: در ماموریت دوم نیز ماموران  پلیس حین گشت زنی در محور کرمانشاه به سمت ماهیدشت به یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ مشکوک و پس از مدتی تعقیب و گریز موفق به مهار و توقیف آن شدند.

وی گفت: در بازرسی‌های انجام گرفته از ین خودرو هم  ۴۹۰ کیلوگرم گردو قاچاق که طبق نظر کارشناسان ارزش آن به ۷۰۰ میلیون ریال می‌رسید کشف شد.

سرهنگ سلطانی  از دستگیری یک نفر در خصوص محموله احتکاری و ۲ نفر در رابطه با محموله قاچاق کشف شده خبر داد و گفت: این افراد برای صدور  حکم  تحویل مراجع قضائی شدند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
‍ نصب ۲۲۰ دوربین کنترل ترافیک و ثبت تخلف تا پایان ۱۴۰۰ درکرمانشاه