بسمه تعالی آقایان دکتر ابراهیم عزیزی، دکتر عبدالرضا مصری و دکتر محمد رشیدی نمایندگان محترم حوزه ی انتخابیه کرمانشاه با سلام و احترام خداوند متعال را شاکریم که با رای مردم شریف کرمانشاه و حمایت نیروهای انقلاب در شورای ائتلاف نیروهای انقلاب امروز نمایندگانی از مردم رنج کشیده ی کرمانشاه در مجلس حضور دارند که […]

بسمه تعالی

آقایان دکتر ابراهیم عزیزی، دکتر عبدالرضا مصری و دکتر محمد رشیدی
نمایندگان محترم حوزه ی انتخابیه کرمانشاه

با سلام و احترام

خداوند متعال را شاکریم که با رای مردم شریف کرمانشاه و حمایت نیروهای انقلاب در شورای ائتلاف نیروهای انقلاب امروز نمایندگانی از مردم رنج کشیده ی کرمانشاه در مجلس حضور دارند که با توانمندی خود برای اولین بار هر سه نفر به کمیسیون تلفیق راه یافتند و افتخار بزرگتری خلق نمودند و دو کرسی نایب رییسی و دبیری در هیات رییسه کمیسیون تلفیق را نیز از آن خود کردند.
هرچند نفس این اتفاق موجب خوشحالی است اما چنانکه مستحضرید هرچقدرتوانمندی افزایش یابد طبیعتا بار مسئولیت نیز سنگین تر خواهد بود.

نیک آگاهید که کرمانشاه با کوهی از مسایل و مصائب مواجه است که بخش قابل توجهی از آن مربوط به دوران جنگ تحمیلی و برخی دیگر به دلیل عدم توجه به عدالت در توزیع امکانات در کشور است. از سوی دیگر سفر پرخیر و برکت رهبر معظم انقلاب در سال ۱۳۹۰ برکات فراوانی را شامل کرمانشاه نمود اما به دلیل عدم اتمام بسیاری از آن پروژه ها که بیش از ۹ سال از آن می گذرد هنوز به آن صورت شایسته و بایسته به سرمنزل مقصود نرسیده است.
شورای ائتلاف نیروهای انقلاب کرمانشاه همانگونه که در دوران انتخابات، بنا بر تعهد و مسئولیت انقلابی در حمایت از توانمندترین و شایسته ترین کاندیداهای مقبول، حامی شما سه بزرگوار بود اکنون نیز خود را موظف می داند که در راستای مطالبه حقوق حقه ی مردم این خطه گام بردارد.

از این رو از شما نمایندگان‌محترم‌انتظار دارد که در بررسی بودجه سال ۱۴۰۰، توجه به توزیع عادلانه آن علی الخصوص بر مبنای محرومیتهای ناشی از جنگ تحمیلی را برای همه ی استانهای درگیر جنگ، مدنظر قرار دهید و از سوی دیگر انشاالله بگونه ای عمل گردد که مصوبات سفر رهبر انقلاب در اسرع وقت به اتمام رسد شاید بدین گونه قدری از بار عقب ماندگی استان جبران شود.

سلامتی و توفیق روزافزون شما را از پروردگار متعال خواستاریم.

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب کرمانشاه
۱۳۹۹/۱۰/۷

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
قصرشیرین تنها نقطه ای است که هم با اقلیم کردی و هم بخش عربی عراق مرز دارد