امروز جمهوری اسلامی یکی از قدرت‌های بزرگ منطقه و جهان است.
امروز جمهوری اسلامی یکی از قدرت‌های بزرگ منطقه و جهان است.

به گزارش فز نیوز  به نقل از  خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه؛ سردار “علی اکبر جاویدان”  فرمانده انتظامی استان در دیدار با جمعی از جانبازان سرافراز کرمانشاه اظهار داشت: امروز جمهوری اسلامی یکی از قدرت‌های بزرگ منطقه و جهان است. وی ادامه داد: ۴۱ سال از پیروزی انقلاب اسلامی می‌گذرد و در این مدت […]

به گزارش فز نیوز  به نقل از  خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه؛ سردار “علی اکبر جاویدان”  فرمانده انتظامی استان در دیدار با جمعی از جانبازان سرافراز کرمانشاه اظهار داشت: امروز جمهوری اسلامی یکی از قدرت‌های بزرگ منطقه و جهان است.
وی ادامه داد: ۴۱ سال از پیروزی انقلاب اسلامی می‌گذرد و در این مدت دشمنان به سرکردگی آمریکای جنایتکار به هر تلاشی دست زده و به هر حربه‌ای متوصل شدند تا بتوانند استقامت ملت ایران را در هم شکسته و بازهم بر این کشور حکمرانی کنند، اما هر بار ناکام‌تر از گذشته میدان را ترک کردند.
سردار جاویدان خاطرنشان کرد: یکی از مهمترین دلایل شکست دشمنان جاری بودن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است، ملت بزرگ و آزاده ایران برای حفظ تمامیت ارضی و استقلال سرزمینی خود شهدای بسیاری را تقدیم کردند تا این کشور و انقلاب به دست نااهلان نیفتد.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: در همان آغازین سال‌های پیروزی انقلاب، دشمنان با تجهیز رژیم بعثی عراقف جنگ نابرابری را با ایران آغاز کردند، اما نتیجه هشت سال دفاع مقدس دقیقا خلاف آنچه که آن‌ها انتظارش را داشتند رقم خورد و کشورمان به برکت جانفشانی شهدای والامقام و جانبازان سرافراز شکستی تاریخی به رژیم بعثی و اربابانش که در راس آن‌ها آمریکا قرار داشت، تحمیل کردند.
وی گفت: شهدای گرانقدر جان پاک خود و جانبازان عزیز هم سلامتیشان را در راه اسلام و انقلاب با خداوند متعال معامله کردند تا سعادت دنیا و آخرت را کسب و به قهرمانان همیشگی این سرزمین تبدیل شوند.
سردار جاویدان در پایان بر حل مشکلات جانبازان سرافزار و خانواده‌های صبور آن‌ها تاکید کرد و گفت: انتظامی استان کرمانشاه در هر شرایطی خود را موظف به خدمت به آن‌ها دانسته و از هیچ کمکی برای این عزیزان دریغ نمی‌کند
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در پایان این دیدار‌ها با اهدای لوح و هدیه از جانبازان سرافراز و خانواده‌های آنان تجلیل کرد.
پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
پیگیری برای به نتیجه رسیدن پروژه پتروپالایش آناهیتا