از ابتدای امسال تا کنون ۵۳ هزار و ۸۰۸ مورد ماموریت اورژانسی در استان کرمانشاه انجام شده است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه  با بیان اینکه از این تعداد  ۴۴ هزار و ۶۰ مورد ماموریت شهری و  ۹هزار و ۷۴۸ […]

  از ابتدای امسال تا کنون ۵۳ هزار و ۸۰۸ مورد ماموریت اورژانسی در استان کرمانشاه انجام شده است.

انجام بیش از ۵۳ هزار ماموریت اورژانسی در کرمانشاهبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه  با بیان اینکه از این تعداد  ۴۴ هزار و ۶۰ مورد ماموریت شهری و  ۹هزار و ۷۴۸ مورد ماموریت‌های جاده‌ای بوده است گفت: بیشتر این ماموریت‌ها  در قالب کمک به بیماران قلبی ،  تنفسی و  مسمومیت‌ها انجام شده اند.
رفیعی افزود: ۱۴۰ دستگاه آمبولانس با تجهیزات کامل در استان آماده انجام عملیات‌های اورژانس اند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر کمبود نیروی انسانی در اورژانس وجود ندارد گفت: هم اکنون ۵۰۰ نیروی عملیاتی در اورژانس استان مشغول فعالیتند که ۷۵ نفر امسال به این تعداد افزود شده اند.

رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: ۶۵ پایگاه اورژانس جاده‌ای و شهری  در سطح استان فعالیت دارند.

رفیعی همچنین به آمادگی اورژانس کرمانشاه برای ارائه‌ی آموزش‌های پیشگیرانه به منظور جلوگیری از حوادث احتمالی در چهارشنبه‌ی آخر سال خبر داد و افزود: با هماهنگی‌های صورت گرفته با  آموزش و پرورش این آموزش‌ها  در فضای مجازی از روز شنبه (۹ اسفند ماه) آغاز خواهد شد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
۷۰ میلیارد تومان برای راه اندازی تخت‌های «آی سی یو» درکرمانشاه هزینه شد