به گزارش فر نیوز  ،  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه مطرح کرد: لزوم حمایت از توسعه فعالیت‌های حوزه هنری انقلاب اسلامی ،  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه، صبح امروز ۸ دی ماه ۹۹ با حضور در حوزه هنری استان کرمانشاه، با رییس، معاونین و پرسنل این نهاد انقلابی دیدار و گفتگو […]

به گزارش فر نیوز  ،  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه مطرح کرد: لزوم حمایت از توسعه فعالیت‌های حوزه هنری انقلاب اسلامی ،  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه، صبح امروز ۸ دی ماه ۹۹ با حضور در حوزه هنری استان کرمانشاه، با رییس، معاونین و پرسنل این نهاد انقلابی دیدار و گفتگو کرد. 
به گزارش روابط عمومی حوزه هنری استان کرمانشاه، حسین خوش اقبال معاون سیاسی، امنیتی، انتظامی به همراه فریبرز نجفی مهر مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمانشاه به منظور دیدار و تبادل نظر با اصحاب هنر انقلاب اسلامی و بررسی روند تولید آثار فاخر هنری و برنامه های مرتبط با آن، از بخش های مختلف حوزه هنری کرمانشاه دیدار کرد.
در این دیدار؛ افشین آزادی گزارشی از وضعیت بودجه ای و نیز اقدامات صورت گرفته سال ۹۸ و فعالیت های جاری  سال ۹۹ حوزه هنری استان کرمانشاه را به معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری ارائه داد. معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار نیز در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از حضور در این نهاد انقلابی، از لزوم حمایت مادی و معنوی فعالیت‌های حوزه‌ی هنری در سطح استان خبر داد.
حسین خوش اقبال ضمن دیدار و آشنایی با مسئولین واحدهای ستادی و هنری این حوزه در بخش های مختلف، از روند تولید آثار موسیقی، نماهنگ، تجسمی، ادبیات پایداری و … بازدید کرد.
پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
استاندار تغییرات مدیریتی را آغاز کرد/ احکام شش تن از مسئولان و مشاوران صادر شد