خبر های ویژه

دی ماه نماد عزت، استقلال، سلحشوری، و بصیرت ملت ایران است

دی ۹, ۱۳۹۹

پیام مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه به مناسبت گرامیداشت سالروز حماسه ۹ دی ماه

به گزارش روابط عمومی آبفا استان کرمانشاه، دکتر علیرضا کاکاوند رئیس هیت مدیره و مدیر عامل شرکت آبفا استان، به مناسبت سالروز حماسه ۹ دی ماه (روز بصیرت و میثاق امت با ولایت) پیامی به شرح ذیل صادر کرد.

بسمه تعالی
به فرموده مقام معظم رهبری: مردم عزیز ما در روز نهم دی، آنچنان عظمتی از خود نشان دادند که دنیا را خیره کرد.
۹ دی ماه نماد عزت، استقلال، سلحشوری، و بصیرت ملت ایران است، روزی که ملتی حسین وار در صیانت از آرمانها و ارزشهای انقلاب در برابر دشمنان ایران و نظام ایستادند، و ضمن خلق حماسه ای دیگر، استکبار جهانی را مایوس ساخته و قلب نائب بر حق امام زمان(عج) حضرت آیت الله خامنه ای را شاد ساختند.

۹ دی ماه به واقع روز بصیرت و میثاق امت بزرگ ایران با ولایت بود، روزی که مردم بصیر و همیشه در صحنه با تمام وجود سخن رهبر کبیر انقلاب را که فرمودند: ولایت فقیه برای شما یک هدیه الهی است، به منصه ظهور رسانیده و به جهانیان فهماندند که همواره و در تمامی عرصه ها پشت به پشت هم، و هم صدا در برابر تمامی توطئه ها می ایستند، و به تبعیت از ولی امر خود پایبند هستند.

اینجانب ضمن گرامیداشت این روز بزرگ و تاریخی، به نمایندگی پرسنل خدوم شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه اعلام میدارم پیرو رهبری و ولایت ایشان بوده، و ضمن تجدید پیمان با رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای، عهد می بندیم که با بصیرت و درایت در راستای اهداف انقلاب گام بر خواهیم داشت، و از هیچ کوششی در این راه فرو گذار نخواهیم کرد.

علیرضا کاکاوند
رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل
شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
بررسی مشکلات دارویی شهرستان با حضور فر ماندار روانسر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×