آخرین اخبار

لیلا عباس آبادی : حوادث تلخ سال۸۸ نه نخستین تحرک ایذایی دشمنان این ملت و نه آخرین آن خواهد بود

دی ۹, ۱۳۹۹

لیلا عباس آبادی
والله بصیر بالعباد
به بهانه حماسه ملی ۹ دی
حوادث تلخ سال۸۸ نه نخستین تحرک ایذایی دشمنان این ملت و نه آخرین آن خواهد بود، چنانچه همگان دیدند پس از آن فتنه بزرگ، چه برنامه ریزی هایی شد و چه مشکلاتی برای مردم پیش آمد. در آن روزها؛ روشن فکرنماهای غرب گرا، به بهانه تقلب در انتخابات، همه نیروهایشان را به خیابان ها آوردند و درمقابل انقلاب و اراده ملت قرار دادند. حملات لفظی و فیزیکی به مقدسات، آتش زدن پرچم جمهوری اسلامی ایران به مثابه نماد و غرورملی ایرانیان، به آتش کشیدن مساجد و اهانت به قرآن کریم، علاوه بر القای شورش و نارضایتی عمومی، هدف غیرت زدایی، دین ستیزی، اباحی گری و اشاعه مفسده انگیزی و گرایش به سکولاریسم غربی را در بطن و متن خود داشت. باهمه فشاری که غرب گرایان داخلی و اپوزیسیون خارج نشین در رویدادهای سال ۸۸ وارد کرد، اما همبستگی ملت و تجدید میثاق آن ها با رهبری در حماسه ۹ دی، تمام اهتمام و شانتاژهای گسترده دشمنان را تحت الشعاع خود قرار داد و بصیرت انقلابی آحاد مردم از اقشار مختلف،

 

خیابان های ایران اسلامی را مانند هریک از برهه های حساس، با حضور و شعور و بلوغ سیاسی خود، مملو از شکوه و عظمت کردند و ولایی بودن ملت سلحشور، انقلابی و هوشمند ایران اسلامی را به رخ جهانیان کشاندند. حوادث آبان ماه سال۹۸ نیز در امتداد دشمنی ها و کین توزی های استکبارجهانی، به سرکردگی آمریکای جنایت پیشه علیه پایداری های روزافزون ملت، صورت گرفت و موج سواری های عده ای وطن فروش را به بهانه اعتراضات مردمی، در پی داشت. راه پیمایی های شکوه مند پس از رخدادهای آبان ماه، حماسه۹ دی را تکمیل و کینه ورزان و دشمنان انقلاب، اسلام و رهبری را به کلی مایوس ساخت.

این رویدادها اثبات کرد که پیکره ملت همواره با انقلاب و نظام اسلامی و رهبری معظم انقلاب است. بی گمان فتح و نصر الهی، نزدیک و زورگویان و قلدران جهانی، عنقریب با هلاکت و هزیمت مواجه خواهند شد.
وماالنصر الا من عندالله العزیز الحکیم.
لیلا عباس آبادی

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
حواشی دیدار پرسپولیس و سپاهان/تجمع هواداران زیر سایه کرونا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×