فر نیوز  ،  استاندار کرمانشاه با تقدیر از عملکرد شهرداری در ساخت تقاطع شهید سپهبد قاسم سلیمانی گفت: اجرای چنین پروژه‌های بزرگی در شرایط اقتصادی فعلی کار بزرگی است. مهندس هوشنگ بازوند در بازدید امروز (۱۱ دی) از پروژه تقاطع شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی با اشاره به پیشرفت مطلوب این پروژه، گفت: در شرایطی […]

فر نیوز  ،  استاندار کرمانشاه با تقدیر از عملکرد شهرداری در ساخت تقاطع شهید سپهبد قاسم سلیمانی گفت: اجرای چنین پروژه‌های بزرگی در شرایط اقتصادی فعلی کار بزرگی است. مهندس هوشنگ بازوند در بازدید امروز (۱۱ دی) از پروژه تقاطع شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی با اشاره به پیشرفت مطلوب این پروژه، گفت: در شرایطی که با تحریم و مشکلات اقتصادی مواجه هستیم، پیشرفت پروژه بسیار مطلوب بوده و عملکرد شهرداری در اجرا و پیشبرد این تقاطع جای تقدیر دارد .

مهندس بازوند از تقاطع شهید سلیمانی به عنوان یکی از بزرگترین تقاطع های غیرهمسطح در سطح کشور یاد کرد وافزود: این تقاطع پروژه بزرگی محسوب شده که پیشبرد آن در شرایط اقتصادی فعلی حقیقتا کار بزرگی است. وی یادآور شد: از طرفی اجرای این پروژه هم به نحوی است که مشکلی برای تردد مردم ایجاد نکرده و کار سختی است که پروژه به این بزرگی بدون مزاحمت در تردد مردم اجرایی شود .

 

مهندس  بازوند با اشاره به کلانشهر بودن کرمانشاه گفت : یک کلانشهر نیازمند پروژه های تسهیل کننده تردد است و چنین پروژه هایی می توانند نیاز یک کلانشهر در بحث تسهیل تردد را تامین کنند ، استاندار کرمانشاه با اشاره به بهره برداری از این پروژه تا پایان امسال گفت: امیدواریم این پروژه هدیه خوبی برای مردم کرمانشاه از طرف شهرداری، استانداری و شورای شهر کرمانشاه باشد. پروژه تقاطع شهید سپهبد قاسم سلیمانی، با پیشرفت ۷۸ درصدی در حال ساخت است و فاز اول آن فروردین ماه امسال به بهره برداری رسیده و آنطور که مسئولان پروژه می گویند زمان افتتاح کامل این پروژه پایان امسال خواهد بود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
باید"کافه بازی‌ها" را از رهاشدگی خارج کنیم